Get Adobe Flash player
Home Notikumi Neptūna pēcpusdiena

postheadericon Neptūna pēcpusdiena

There are no translations available.

Mēs katrs dzīvojam savā pasakā, kur galvenais varonis esi vienīgi tu pats. Bet šajā vidusskolas pasakā, laikam ejot, mainās visi varoņi- vecie aiziet un jauni nāk vietā. Un šeit palīgā nāk visvarenais Neptūns, kurš jaunos vidusskolēnus sagatavo Neptūnijas lielajai un nopietnajai dzīvei.

Šogad Neptūna uzdevums bija diezgan sarežģīts, jo bija jāņem vērā epidemioloģiskā situācija valstī. Bet tas nenobiedēja ne Neptūnijas zivtiņas, ne pašu Neptūnu. Nedēļas garumā desmitie pildīja dažādus uzdevumus-pārģērbās par pasaku/multfilmu varoņiem, pirmklasniekiem, zvejniekiem-atpūtniekiem un arī nākotnes profesiju pārstāvjiem.

Bet lielais uzdevums bija iestudēt kādu populāru pasaku mūsdienu izpildījumā un nofilmēt to.

Nedēļas noslēgumā tika pārbaudīta desmitās klases erudīcija dažādos atjautības uzdevumos, kā arī  izturība un sadarbības prasmes fiziskos pārbaudījumos. Jaunie vidusskolēni deva zvērestu, lai tiktu uzņemti lielajā Neptūnijas pasaulē.

Paldies divpadsmito un desmito klašu audzēkņiem un audzinātājām par ieguldīto darbu pasākumu norisē!

12.b klases skolniece Paula Užule