Get Adobe Flash player
Home Sasniegumi

postheadericon Sasniegumi

postheadericon Laureātu godināšana

There are no translations available.

 

postheadericon Olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums

There are no translations available.

Lepojamies ar Krievu valodas Valsts olimpiādes III pakāpes ieguvēju 11. klases skolnieci Viktoriju Elīzu Gremzdi!

Paldies skolotājai Jevgēnijai Zunei!


 

postheadericon Panākumi konkursā

There are no translations available.

Novembra beigās tika izsludināts konkurss, kuru rīkoja Lietuva Pakruojo dvaras (Pakrojas muiža), par godu vislielākajai Ziemassvētku kosmosa stacijai Visumā. Konkursa uzdevums bija uzzīmēt vai jebkādā citā tehnikā izveidot Ziemassvētku kosmosa stacijas KAROGU. Izveidoto KAROGU vajadzēja ievietot sociālajā vietnē Facebook.lv @Pakrojas muiža. No 2.12. - 7.12. notika aktīva balsošana.

Konkursa rīkotāji par konkursa rezultātiem raksta: Klāt lielā diena, ko vairāk nekā nedēļu gaidījuši milzīgs skaits bērnu, viņu vecāki un skolotāji. Vispirms vēlamies pateikties dalībniekiem par tik daudz brīnišķīgiem, radošiem, krāsainiem un īstiem, iespējams, KOSMISKIEM karogiem! Taču konkurss ir konkurss, un šajās dienās notika ļoti aktīva balsošana un izlemšana. Lai sasniegtu tik skaistu mērķi, balsošana neizdevās bez balsotāju izaicinājumiem. Ar savāktajiem “patīk” šoreiz nepietika: lai beidzot izvēlētos uzvarētājus, bija nepieciešams sapulcēt muižas komiteju un konkursa partnerus, veikt balsu revīziju, pārbaudot savāktās balsis. Nekādi nevaram aizmirst mūsu Latvijas kaimiņus, kuri arī ļoti aktīvi darbojās KAROGU veidošanā. Tāpēc paziņojam, ka aicinām apmeklēt Ziemassvētku kosmosa staciju Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 2.a klases skolēnus, kuru zīmējums ieguva visvairāk balsu no piedalījušajām Latvijas skolām!

2.a klase brauks uz Lietuvu tuvākajā laikā, lai izbaudītu Ziemassvētku kosmosa stacijas burvību. Mēs esam ļoti priecīgi, ka laimējām šādu iespēju! Paldies visiem, kuri atbalstīja un balsoja par mūsu KAROGU!

Skolotāja Ludmila Strautniece

 

postheadericon "Teci teci, valodiņa"

There are no translations available.

Mūsu skolas četras meitenes 24.novembrī piedalījās Reģionālajā Stāstnieku konkursā "Teci teci, valodiņa". Šogad pusfināls notika Pļaviņu vidusskolā. Dalībnieki bija gan no Aizkraukles novada skolām, gan no Ogres novada: Kokneses, Pļaviņām, Aizkraukles, Skrīveriem, Lielvārdes, Lēdmanes, Jumpravas, Ķeguma, Birzgales un Ogres. Kopā 32 stāstnieki. No 1.-9.klasei.
Bija tādi, kas pirmo gadu piedalās, bija tādi, kas vairākas reizes to jau ir darījuši. Rekordiste bija meitene, kas to šogad darīja jau septīto reizi.
Mūsu meitenēm veicās ļoti labi: LIELĀS STĀSTNIECES ir visas, gan Enija Tramdaka, gan Annika Kalniņa, gan Everita Kalniņa, bet uz finālu Rīgā, 2.decembrī jau otro gadu tika izvirzīta LIELĀ STĀSTNIECE Marija Freimane.


Mūsu Marijai Freimanei šogad finālā, Rīgā, II pakāpes Diploms un Lielās stāstnieces tituls.
Māra Mellēna saka: "Mīļš paldies visiem stāstniekiem, kas dalījās ar saviem stāstiem, viņu pedagogiem, kas līdzēja noslīpēt un sameklēt īsto vēstījumu, bet visvairāk vecākiem, vecvecākiem kuru ģimenes tradīciju lokā ir dalīšanās ar stāstiem. Paldies konkursa vērtētājiem par empātiju un iedziļināšanos un Rīgas Latviešu biedrībai par mājas sajūtu. Tiekamies stāstos!"

Apsveicam Mariju Freimani, viņas vecākus un skolotāju Ludmilu Strautnieci!

XXVII Stāstnieku konkurss "Teci teci, valodiņa" noslēdzies. Visi stāsti, atgadījumi un anekdotes izstāstītas. Nu ir atkal jākrāj jaunas!

 

postheadericon Konkurss "Ventspils IT izaicinājums 2023"

There are no translations available.

onkursa "Ventspils IT izaicinājums 2023" Domā zaļi 1. kārtā no 3. b klases piedalījās 6 komandas:

"DABAS AIZSARGI", ''KOKO DEPOSIT'', ''ŠĶIROTĀJI'', ''DDA'', ''DEPOZĪTI'' un ''KOKNESES DEPOZĪTERI''.

Komanda "DDA" tika finālā un no 7. līdz 8. decembrim kopā ar skolotāju Baibu Višķeri dosies uz Ventspili, kur kopā ar citu skolu komandām veiks klātienes kārtas uzdevumus!

Komandas "DDA" 1. kārtas uzdevums:

https://failiem.lv/f/w8kch6zndq

 

"DDA" komanda - Denīze Rudmieze, Dita Lauska un Adrija Zemberga.

 

postheadericon Panākumi jūrniecības konkursā “Enkurs 2024”

There are no translations available.

Šī gada 4. novembrī Ilmāra  Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni piedalījās Latvijas Jūrniecības Savienības rīkotajā Latvijas vispārizglītojošo skolu konkursā. 12. klasi pārstāvēja  Matīss Šutka, Alens Paļskis, Ričards Rolfs Lācītis, Toms Kroičs.  11. klasi pārstāvēja Kristers Bite, Roberts Bojers, Edgars Eduards Butāns, Daniels Stoma. 10. klasi pārstāvēja Alens Geida.

Skolēni bija ļoti motivēti un nopietni gatavojās šim  konkursam. Konkurss notika Rīgā, jūrnieku treniņcentrā “Lapa.” Tajā piedalījās sešas Latvijas vispārizglītojošo skolu komandas. Visām komandām bija jāveic vairāki vienādi,  interesanti, aizraujoši,  ar jūrniecības tēmu saistīti uzdevumi, kā, piemēram, pirmās palīdzības sniegšana, misija baseinā un brauciens ar motorlaivu pēc cietušā.  Vissaistošākais bija pēdējais uzdevums- virves vilkšana, kurā komandām bija iespēja tikties aci pret aci. Saspringtā cīņā koknesieši ieguva 2. vietu un tiesības startēt  2024. gada aprīlī notiekošajās finālsacensībās Rīgas Brīvostas kapteiņa dienestā. Komandu sagatavoja skolotājs Māris Lukjanovs.

 

postheadericon ANGĻU VALODAS OLIMPIĀDE VIDUSSKOLĒNIEM. SKOLAS POSMS.

There are no translations available.

18.oktobrī skolā norisinājās 10.-12.klašu angļu valodas olimpiādes skolas posms, kurā piedalījās 31 audzēknis. Šogad olimpiādes tēma ir “Pagātnes pieredze nākotnes izaugsmei” / “Rooted in History, Soaring Ahead”.

Skolas posma rezultāti

1.vieta Evita Tālmane (12.klase)

2.vieta Ričards Rolfs Lācītis (12.klase), Elizabete Kublicka (11.klase)

3.vieta Toms Kroičs (12.klase), Anete Šumska (12.klase), Helēna Vilde (11.klase), Zanda Zariņa (11.klase)

Atzinība Iva Aleksandra Ermiča (12.), Matīss Šutka (12.), Laura Vasiļevska (12.), Amanda Briede (10.), Viktorija Elīza Gremzde (11.)

Apsveicam uzvarētājus un novēlam panākumus olimpiādes 2. posmā, kurš norisināsies pārraudzītā tiešsaistes režīmā olimpiādes vietnē edu.lu.lv 2023. gada 7.novembrī.

Angļu valodas skolotāja Inguna Kalniņa

 

postheadericon Mākslas pulciņš “Krāsaina pasaule”

There are no translations available.

Zīmēšanas un gleznošanas pulciņā “Krāsaina pasaule” darbojas 36 skolēni no 1. Līdz 8.klasei. Apgūstamās tehnikas : grafika, aplikācija, zīmēšana, lietišķā māksla, gleznošana u.c. Vislabāk pulciņa dalībniekiem patīk gleznošana ar dažādām krāsām – ar guašu, pasteļiem, akvareļiem.

Ir skolēni, kam patīk attēlot savos darbos dažādus tēlus. Tie strādā arī daudzveidīgās tehnikās. Šie skolēni labprāt piedalās arī dažādos zīmēšanas konkursos. Pulciņa dalībnieki ir piedalījušies konkursā “Lidice 2023” , attēlojot savos darbos tēmu “Deja”.  Interese bija par LDz konkursu, kur darbos bija jāattēlo paša izdomāts vilciens.

Trīs skolēni piedalījās karikatūru konkursā. Četriem izdevās interesanti un radoši darbi konkursam “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”, kuros tika attēloti gan etnogrāfijas un vēstures motīvi, gan cilvēktēli un vide, kurā dzīvojam un kura katram ir nozīmīga. Konkursa 2.kārtā Zemgales reģionā divas pulciņa dalībnieces ieguva III pakāpes Goda rakstus.

Ir skolēni, kas vēlas gleznot tikai pašu izdomātas tēmas – viņi nāk relaksēties. Domāju, ka pulciņa nodarbības daudziem bērniem ir kā mākslas terapijas stunda, kad var satikties ar līdzīgi domājošiem un izlikt savas emocijas uz papīra. Vienmēr valda pozitīva, pacilāta gaisotne, jo satikušies labi paziņas un domubiedri.

Mākslas pulciņa skolotāja Agita Mežiela

25.05.2023.

 

postheadericon Tīnei 1.pakāpe!

There are no translations available.

 

Folkloras kopa "Tīne" mūsu skolā darbojas kopš 1991.gada. Vairāk kā 30 gadus. Dalībnieki mainās katru gadu, daži kopā ar Tīni ir ilgāk, citi mazāk, bet tradīcijas turpinās. Tāpat turpinās arī ikgadējie svētki, kad tiekamies kopā. Vispirms reģionos un tad Nacionālajā sarīkojumā, kas katru gadu ir citā vietā.
11.martā folkloras kopa "Tīne" piedalījās Nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas programmas "Pulkā eimu, pulkā teku 2023" Piedaugavas un Vidzemes piejūras reģionālajā sarīkojumā/skatē, kas notika Aizkraukles novada vidusskolā.

Šogad iepazīstam dažādus amatus. Mēs vairāk pievērsāmies beķeriem. Tāpēc iesākās viss ar pīrāgu cepšanu, jo to mēs protam! Un izdodas lieliski! Paldies Kates Āriņas omei par viņas vecmāmiņas recepti!
Paldies Emīlijas Ūtēnas māmiņai, kura kopā ar mums darbojās sarīkojumā, piedāvādama darināt aprocītes. 
Paldies visām meiteņu ģimenēm, kas atbalsta mūsu darbošanos! 
Sagatavotā programma izdziedāta un izdancota... 1.pakāpes DIPLOMS kabatā! Ar prieku gaidām Nacionālo sarīkojumu Cesvainē, 20./21.maijā!

Folkloras kopas vadītāja, Inguna Žogota

 

 

 
More Articles...