Get Adobe Flash player
Home Notikumi “Gribu būs mobils”

postheadericon “Gribu būs mobils”

There are no translations available.

Jau 15. reizi CSDD īstenoja 6.-8. klašu skolēnu drošībai ceļu satiksmē tik nozīmīgo mācību projektu “Gribu būs mobils”, aicinot pieteikties Latvijas skolu pedagogus un audzēkņus.

Projekta mērķis ir veicināt 6.-8. klašu skolēnu attīstību, kļūstot par atbildīgiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kuri atpazīst un izprot apdraudējumus ceļu satiksmē, ciena citus satiksmes dalībniekus un rūpējas par savu un apkārtējo drošību. Projekta ietvaros sagatavoti mācību materiāli pedagogiem, padomāts par atraktīvu un interaktīvu mācību procesu zināšanu apguvei.

Mācību projekts “Gribu būt mobils” veidots trijās kārtās, skolēnu komandām sacentīšoties par labākās un zinošākās titulu. Projekta pirmā kārta norisinājās tiešsaistē, savukārt pusfināli tika organizēti klātienē Latvijas reģionos un tajos tikās neklātienes posma katra reģiona 10 zinošākās komandas. Projekta fināls norisināsies Rīgā 2024. gada pavasarī. Septiņas mācību projekta zinošākās komandas cīnīsies par uzvaru un saņems vērtīgas balvas. Mācību projekta galvenā balva – dāvanu karte ceļojumam 2500 EUR vērtībā.

2024.gada 29.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolas 7.b klases komanda piedalījās Ogres reģiona pusfinālā, izcīnot 10.vietu trīs neklātienes kārtās  42 komandu skaitā. Komandas sastāvā-Gustavs Atrasts, Patriks Driba, Emīls Mangals, Markuss Siliņš un Kristiāns Sņetkovs.  Pusfinālā bija jāveic trīs uzdevumi un jāprezentē mājās sagatavotais Satiksmes drošības kalendārs nākamajam mācību gadam.

Skolēniem bija iespēja sacensties konkurences vidē, veicinot savu kritisko domāšanu un radošumu.

Bija vērtīgi vērot citu skolu jauniešu sniegumu un izvērtēt sevi!

Inese Vancāne

7.b klases audzinātāja