Get Adobe Flash player
Home Notikumi “Mēs ceram ar viņu strādāt kopā vēl kādu reizi!”

postheadericon “Mēs ceram ar viņu strādāt kopā vēl kādu reizi!”

There are no translations available.

Turpinot nodarbību ciklu “Mācāmies angliski”, 26.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā angļu valodas stundas 9.-12.klašu skolēniem vadīja Liepājas universitātes pasniedzēja Noora Mahmassani.

Kopā ar pasniedzēju skolēni nedaudz iepazina Merilendas štatu, pasniedzējas dzimto vietu, diskutēja arī par skaistākajām vietām Latvijā. Nodarbību mērķis bija   veidot plašāku  izpratni par daudzvalodu ainavu Eiropā un ASV, kā arī nostiprināt un paplašināt vārdu krājumu. Darbojoties gan individuāli, gan grupās, skolēni veidoja krāsainus pašportretus, kas pauda katras valodas lomu viņu dzīvē un personiskajā identitātē. Skolēni pilnveidoja arī  savu vizuālo pratību, analizējot kartes, grafikus, video un pašu radītos zīmējumus. Skolēni atzina, ka bija interesanti izprast savu daudzvalodu pašportretu.

Sadarbību atbalsta ASV vēstniecība Latvijā un Reģionālais angļu valodas birojs (RELO)

I.Vancāne

Angļu valodas skolotāja