Get Adobe Flash player
Home Notikumi #SKOLASPARUZVARU

postheadericon #SKOLASPARUZVARU

There are no translations available.

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola piedalās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas organizētajā Ukrainas atbalsta akcijā "Skolas par uzvaru".

No 24. janvāra līdz 15. februārim notiek ziedojumu vākšana tādām Ukrainas vienībām kā Azov, Legion-V un Karpatskij Sič, kur plecu pie pleca ar Ukrainas karavīriem atrodas medmāsa no Latvijas - Sarmīte Cīrule.

Jau tuvojas otrā gada beigas kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, tāpēc tagad ir laiks, kad Latvijas skolām ir jāsadodas rokās un kopā jātiecas uz uzvaru un jāpalīdz Ukrainas aizstāvjiem, kuri pirms kara bija kāda Ukrainas skolnieka skolotāji, ārsti, tēvi, brāļi vai vectēvi.

Saziedotais pēc 15. februāra jānogādā biedrībā “Tavi draugi” (Ventspils iela 50, K-3 Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002), no kurienes tiks nogādāts uz dienvidu un austrumu fronti Ukrainā.

Ziedojuma sarakstā minētos ķīmiskos pēdu un roku sildītājus var pasūtīt internetveikalā https://latvin.lv/ ar kodu TAVIDRAUGI50. Galvenais norādīt, ka vēlas iegādātās lietas izņemt uz vietas, lai nav jāmaksā par piegādi. Visi pirkumi ar šo kodu tiks nogādāti uz biedrības telpām.

Kopā mēs ticam Ukrainas uzvarai, kopā mēs varam palīdzēt! Saules mūžu Ukrainai un Latvijai!