Get Adobe Flash player
Home Notikumi Gadskārtu svētku koncerts

postheadericon Gadskārtu svētku koncerts

There are no translations available.

11. aprīlī, Latvijas skolas somas ietvaros, notika tautas mūzikas grupas “Tautumeitas” dalībnieču māsu Asnates un Aurēlijas Rancānes koncerts. Tajā kopā ar skolēniem tika pētīts, kāds izskatās gads, dzīvojot saskaņā ar dabu, latviešu tradīcijām un svinot gadskārtu svētkus. Kopā tika dziedātas dziesmas, stāstīti stāsti un apskatīti foto un video vēsturiskie fragmenti. Jaunieši tika iesaistīti rituālos un rotaļās, lai uzburtu sajūtu, kāda rodas, piedaloties latviešu tradicionālo svētku svinēšanā.

Koncertā skanēja latviešu tautasdziesmu apdares, kā arī spilgtākās kompozīcijas no grupu “Iļģi”, “Raxtu raxti”, “Tautumeitas”, “Auļi” daiļrades. Pasākumu apmeklēja 6. līdz 12. klašu audzēkņi.

Dir.vietn. Sandra Māliņa