Get Adobe Flash player
Home Notikumi NEPTŪNA SVĒTKU PASĀKUMI

postheadericon NEPTŪNA SVĒTKU PASĀKUMI

There are no translations available.

No 17. līdz 20.oktobrim mūsu skolā norisinājās tradicionālie Neptūna svētku pasākumi, jeb 10.klases skolēnu svinīga uzņemšana vidusskolēnu saimē. Šim atraktīvajam pasākumam 12.klašu audzēkņi gatavojās rūpīgi un pārdomāti.

Sākumā, orientējoties pēc īpašas kartes, 10.-iem Kokneses parkā bija jāatrod sagatavota vēstule ar uzdevumu aprakstiem katrai dienai un priekšnesumam.

Katru dienu skolēniem bija jāierodas skolā, ievērojot īpašu ģērbšanās stilu: bērnības sapņu profesijas, iemīļoto multfilmu varoņi un biznesa aprindu stils. Daudzi 10.klases audzēkņi pārsteidza ar rūpīgi pārdomātiem tēliem un drosmīgu tērpu izvēli, atsaucību un patiesu ieinteresētību notiekošajā.

Trešdienas pēcpusdienā skolas sporta zālē jautrā gaisotnē norisinājās īpaši sagatavoti sporta pārbaudījumi: “Zvejnieku stafete”; pupiņu šķirošana, mezglu siešana un pleda apgriešana.

“Mūsu jūras karaļvalsts mierīgo un nesteidzīgo dzīvi ir satricinājusi nelāga ziņa : VISU MĪLĒTAIS, CIENĪTAIS UN SLAVINĀTAIS VALDNIEKS NEPTŪNS IR SASIRDZIS….Viņš ir kļuvis nerunīgs un apātisks, zudusi ēstgriba un miegs, stundām ilgi viņš skatās tālumā un smagi nopūšas...Kaut kas ir jādara!!!! Savādāk mūsu plaukstošo valsti gaida panīkums un bojāeja!!!” – ar šādiem vārdiem sākās 12.klašu sagatavotā izrāde skolas svinību zālē.

Depresijā ieslīgušo Neptūnu lieliskā Arta Pauniņa tēlojumā centās izārstēt “visgudrākie prāti” Alīnas Auziņas, Lindas Dumpes, Lolitas Griškevičas un Endija Soldana izpildījumā. Uzjautrināt valdnieku centās Alise Krūmiņa, pārsteidzot visus ar klasisko O’Sole Mio izpildījumu itāļu valodā; 12.klašu meitenes, pārsteidzot visus ar perfekto nāru deju, kā arī zēni, veidojot jautrās piramīdas.

Pasākuma turpinājumā skatītājus iepriecināja 10.klases skolēnu sagatavots “mājas darbs”-

slavas dziesma 12.-iem, deja un bezbailīgi izveidotas piramīdas. Atkārtojot svinīgā zvēresta vārdus, 10. klases skolēni un viņu audzinātājs skolotājs Ivars Māliņš tika svinīgi uzņemti Neptūnijas saimē!!!

Paldies visiem 12.klašu skolēniem par atsaucību un iesaistīšanos pasākuma veidošanā un norises organizēšanā!

12.b klases audzinātāja Alla Tarasova