Get Adobe Flash player
Home Notikumi Mācības angļu valodā

postheadericon Mācības angļu valodā

There are no translations available.

11. oktobrī I. Gaiša Kokneses vidusskolā viesojās un 9.-12. klašu skolēniem vadīja mācību stundas angļu valodā ASV vēstniecības Informācijas resursu centra koordinators Nils Students. Pirmās nodarbības tēma “Soldiers in Arms” vēstīja par dažādiem Latvijas un ASV sadarbības aspektiem NATO ietvaros. Līdztekus organizācijas vēstures un tās šī brīža darbības raksturojumam, lektors iepazīstināja arī ar savu aizraujošo dzīves stāstu un personīgo pieredzi, strādājot militārajā jomā. Skolēni nodarbības laikā ne tikai guva jaunu informāciju par NATO un militāro dienestu, bet arī pilnveidoja savas angļu valodas zināšanas. Otrās nodarbības, kas bija veltīta mediju pratībai, laikā 11.un 12. klašu skolēni  tika iepazīstināti ar videomateriālu, kurš demonstrēja, cik  veikli var tikt izveidoti viltus materiāli un cik viegli ir tiem noticēt. Skolēniem bija iespēja gan vērot lielisku publiskās runas paraugu, gan uzdod interesējošus jautājumus, gan iesaistīties diskusijā par  propagandas līdzekļiem.
Vidusskolēni, šo lekciju vērtējot, saka:

  • "Bija patīkami, ka pie mums ierodas šāda amata pārstāvji un iepazīstina ar jomām, ar kurām ikdienā īsti nesastopamies." - Artis, 12.b
  • "Pateicoties N. Studenta pozitīvajai, atvērtajai, dzīvespriecīgajai personībai nodarbība bija ļoti viegli uztverama. Vēl, protams, liels pluss bija dāvaniņas tiem, kas pareizi atbildēja uz jautājumiem.” - Niks, 11.
  • "Man patika, ka lekcija bija aizraujoša, tā lika iedziļināties. Bija iespēja dzirdēt amerikāņu angļu valodu un uzzināt vairāk par N. Studenta dzīvi Latvijā." – Alita, 12.b

Skolēni šo nodarbību noteikti atcerēsies, katru reizi rakstot ar lektora dāvinātajām pildspalvām.

Lektora N.Studenta lekcija Samsung klasē

 

10.klases skolēni nodarbībā

Foto – I.Kalniņa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Nākošās vieslektoru vadītās mācības angļu valodā  - jau novembrī!

Lolita Griškeviča, 12.b klases skolniece