Get Adobe Flash player
Home Notikumi Folkloras kopa "Tīne" piedalījusies videoskatē

postheadericon Folkloras kopa "Tīne" piedalījusies videoskatē

There are no translations available.

 

Šogad, tāpat kā pagājušā gadā, folkloras nozarē skates notika video formātā.
Folkloras kopa "Tīne" bija sagatavojusi interesantu programmu par mūsu Kokneses Velnozolu. Kur tas atrodas? Kokneses -Krapes 3.kilometrā, ceļa kreisajā pusē. Par Velnozolu ir daudz interesantu nostāstu. Koknesiete Rita Vērdiņa stāstījusi, ka ozolā dzīvojot Velns. Kādreiz Viskaļu muižkungs braucis uz Koknesi pulksten divpadsmitos naktī. Velns taisni no ozola ielēcis droškā. Zirgi sākuši trakot. Velns pazudis tikai tad, kad kučieris iesitis tam ar pātagu. 
Savā video priekšnesumā stāstījām stāstus par Velnozolu, rādījām rotaļu "Dindaru, dandaru" un dziedājām dziesmu "Lācīt's kāpa ozolā". 
Mums izdevās ļoti labi! Bērni ir gandarīti un vecāki priecīgi. 
Tagad pošamies uz Liepāju. Tur 21.maijā notiks 38. Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētki "PULKĀ EIMU, PULKĀ TEKU". Programma plaša, ar gājienu un svētku atklāšanu Līvas ciemā, folkloras kopu koncertiem, izziņas un prieka taku, konkursu laureātu koncertu un Novadu koncertu, kurā piedalīsimies arī mēs. Vakarā danči "Pūt vējiņi" estrādē un noslēgums pie jūras.
Inguna Žogota, folkloras kopas "Tīne" vadītāja