Get Adobe Flash player
Home Notikumi Izstāde- kolāžas “Latvijai 103”

postheadericon Izstāde- kolāžas “Latvijai 103”

There are no translations available.

2021.g. novembrī Latvijas un pasaules vēstures skolotājs sadarbībā ar datorikas skolotāju, patriotu mēneša ietvaros organizēja un aicināja I. Gaiša Kokneses vidusskolas 7. un 8. klašu audzēkņus piedalīties, iesūtot savus darbus elektroniski, vai arī zīmējot,  izstādē ar  nosaukumu “Kolāžas - Latvijai 103 ”.  Liela daļa skolēnu atsaucās aicinājumam un iesaistījās izstādes veidošanā, radot savus darbus gan  digitāli, attīstot  attēla novietojumu lapā un attēlu savstarpējo novietojumu, kā arī noformēšanu. Citi skolēni, savukārt, kolāžu veidoja kā zīmējumu, pilnveidojot savas vizuālās mākslas stundās iegūtās iemaņas, rosinot darboties iztēli un zināšanas par doto tēmu. Dažos darbos spilgti izcēlās mūsu valsts simbolika, prezidenti un Latvijas valstij raksturīgās iezīmes. Kopumā var secināt, ka skolēni saprot un saista sevi ar Latvijas valsti, kā arī jūtas piederīgi tai, izpaužot to savos radītajos darbos.

Izstādi varēja aplūkot I. Gaiša Koknese vidusskolas C korpusa 209.  vēstures kabinetā no 15.11.-21.12.2021.

Vēstures skolotājs  M.Lukjanovs