Get Adobe Flash player
Home Notikumi Mācību ekskursija uz Viesīti

postheadericon Mācību ekskursija uz Viesīti

There are no translations available.

21. septembrī 3.b un 4.b klases skolēni kopā ar audzinātājām Sanitu Šiballo un Ilutu Matušonoku devās mācību ekskursijā uz Viesīti.

Apmeklējot "Sēlijas Novadpētniecības muzeju” gides pavadībā skolēni uzzināja par latviešu ķirurgu Paulu Stradiņu un iepazinās ar Viesītes, kādreiz sauktas par Āžiem, vēsturi. Muzeja telpās skolēni aplūkoja gleznotājas, interjera dizaineres, dzimtās Viesītes un Sēlijas patriotes Ligitas Caunes akvareļdarbu izstādi "Te un tālumā", Vecā Stendera kabinetu, skatījās, kā kino rādīja agrāk.

Visvairāk bērniem patika iejusties senās klases vidē - sēdēt solos, kādos sēdējuši viņu vecvecāki, aizraujoši bija rakstīt ar tušas spalvaskātu.

Mazā Bānīša parkā bija iespēja izpētīt mazo vagoniņu un lokomotīvi, kā arī redzēt dažādus citus senus braucamrīkus.

Ekskursijas noslēgumā skolēni viesojās mini zoodārzā "Karlīnes".

Šī ekskursija deva lielisku iespēju iepazīt dažādas dzīves jomas, kurās nepieciešamas dabaszinību, vizuālās mākslas, sociālo zinību un vēstures, mājturības un tehnoloģiju un latviešu valodas mācību priekšmetos iegūtās zināšanas un apgūtās prasmes.

Paldies vecākiem par uzticēšanos un atbalstu, saka skolotājas Sanita un Iluta!