Get Adobe Flash player
Home Skolēniem Neklusē pasākumi vecākiem, skolēniem, skolotājiem

postheadericon Neklusē pasākumi vecākiem, skolēniem, skolotājiem

There are no translations available.

Lai mobingu mazinātu un preventīvi novērstu, būtiska ir sadarbība starp skolēniem, vecākiem un skolas personālu. 2021./2022.m.g. sociālais projekts #Neklusē sadarbojas ar skolām, nodrošinot bezmaksas rīkus mobinga mazināšanai.

27.septembrī plkst. 18.00 Youtube: https://youtu.be/9-Hf-UTn53s skolēnu vecāki tiek aicināti uz sarunu par mobingu un vecāku iesaisti mobinga atpazīšanā un preventīvā novēršanā. Sarunas laikā vecāki saņems atbildes uz jautājumiem:

* Kas ir mobings?

* Kāda ir situācija Latvijas skolās?

* Kas ir sociālais projekts Neklusē un kāda ir sadarbība ar skolām?

* Kā vecākiem rīkoties mobinga situācijā?

* Kur vecāki var saņemt atbalstu?

* Ko darīt, lai mobingu preventīvi novērstu?

#Neklusē klases audzināšanas stunda - saruna starp #Neklusē līdzautori Mariku Andžāni, blogeri Niklāvu Mičuli un pusaudžu psihoterapeitu Nilu Konstantinovu 29.septembrī plkst. 13.00 Youtube: https://youtu.be/tH8XQz6epKY

Sarunas laikā tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem:

- Kā uzturēt sevi labā formā gan fiziski, gan emocionāli?

- Kādēļ jāciena un jāsadarbojas ar klasesbiedriem?

- Joks, strīds, mobings - kāda ir atšķirība?

- Ko skolēniem darīt mobinga situācijās?

- Kas ir #Neklusē?

19.oktobrī plkst. 10.00 Youtube: https://youtu.be/rHp3QttgmY4.

#Neklusē sadarbības skolu pārstāvju saruna ar #Neklusē līdzdibinātāju Mariku Andžāni un #Neklusē mācību metodoloģijas izstrādātājām - Centrs Dardedze preventīvo programmu vadītāju Vinetu Āboliņu un Centrs MARTA Jaunatnes programmu koordinatori Madaru Kanastu.

Tikšanās mērķis ir dalīties pieredzē, kā pašlaik sokas ar #Neklusē risinājumu ieviešanu (aptaujas, metodoloģija klases audzināšanas stundām, mobilā lietotne), uzdot jautājumus un gūt ieteikumus turpmākajai sadarbībai.

Lūgums aizpildīt aptauju līdz 5.oktobrim: https://forms.gle/ermRKZTx8qT3nDVu5

Lai pievienotoss Zoom, jāaizpilda anketu: https://forms.gle/keD5SMAL6e1pMtsn6

Lai mobingu mazinātu skolas vidē, ir svarīga sadarbība starp skolēniem, skolotājiem un vecākiem. Taču vai mobings un skolotāju, vecāku loma mainās sākumskolā, pamatskolā un vidusskolā?

#Neklusē līdzdibinātāja Marika Andžāne 20. oktobrī plkst. 19.00 Facebook: https://fb.me/e/XAsFFYE2 (sākumskolai) un 21.oktobrī plkst. 19.00 Facebook: https://fb.me/e/1JjXwAe8B (pamatskolai un vidusskolai) sarunāsies ar psihoterapeitu Ernestu Pūliņu-Cini par vecumposmu atšķirībām, vecāku un skolotāju lomu mobinga preventīvā novēršanā, kā arī praktiskiem ieteikumiem, ko darīt vecākam, ja bērns ir iesaistīts mobingā, un ko darīt skolotājam, ja klasē ir mobings.

Vecāki un skolotāji līdz 5.oktobrim aicināti iesniegt savus jautājumus/situāciju aprakstus, uz ko vēlas saņemt ieteikumus: https://forms.gle/zuEd3Vv7KYbJHSpe6