Get Adobe Flash player
Home Skolēniem Informācija vecākiem!

postheadericon Informācija vecākiem!

There are no translations available.

  • Ņemot vērā grozījumus 2020.gada 9.jūnija Ministru kabineta noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, izglītības procesā pamatizglītības un vidējās izglītības pakāpē klātienē piedalās izglītojamie ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī izglītojamie ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par Covid-19 negatīvu testa rezultātu.
  • Skolēniem bez Covid-19 sertifikāta ik nedēļu būs jāveic siekalu tests. Līdz 14 gadu vecumam testēšanai nepieciešama vecāku piekrišana. (Veidlapa_testesana Pielikumā)

    Veidlapa ir pieejama arī pie skolas dežuranta. Vecāku aizpildītu veidlapu, skolēns, 27.augustā dodoties uz testēšanu, iesniedz klases audzinātājam.

Attachments:
Download this file (VEIDLAPA_testesana.doc)VEIDLAPA_testesana.doc[ ]46 Kb