Get Adobe Flash player
Home

postheadericon Gaidām mūsu skolā

There are no translations available.

Turpinās audzēkņu uzņemšana Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 10. klasē

Skola piedāvā:

* vispārējās vidējās izglītības programmas divus virzienus:

1. Valodas un sociālās zinātnes

2. Dabaszinātnes (skat. pielikumu Progr_apraksts_IGKV)

* bezmaksas mācību grāmatas un darba burtnīcas

* ar vidējo vērtējumu 7,5 balles un augstāk tiek piešķirta stipendija

* iespēju dzīvot skolas dienesta viesnīcā (bez maksas, pieejams bezvadu internets)

* daudzveidīgas interešu izglītības iespējas

* iespēju fakultatīvi apgūt Valsts aizsardzības mācības programmu

* sporta nodarbības sporta hallē, stadionā un peldbaseinā

* nodarbības sporta skolas Kokneses treniņgrupās

* individuāli darboties informācijas tehnoloģiju jomā katru darbdienu skolas informācijas centrā un datorklasēs

Lai pieteiktos mācībām:

skolas kancelejā katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 12:00 vai elektroniski (atsūtot uz skolas e-pastu  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) iesniegt kopā ar vecākiem aizpildītu iesniegumu, norādot, kuru programmas virzienu vēlas apgūt (skat. pielikumu Iesnieg_10_IGKV), apliecības par pamatizglītību kopiju, sekmju izraksta kopiju, dzimšanas apliecības kopiju (uzrādot oriģinālus)

* piesakoties elektroniski, apliecības par pamatizglītību un sekmju izraksta oriģinālus būs jāuzrāda 1.septembrī, kā arī jāiesniedz medicīniskā karte

Tālrunis uzziņām:

direktore Inese Saulīte 26 231 818

dir.vietn. Elvīra Broka 26 438 536

* Skolā ir iespēja iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību

Gaidīsim audzēkņus arī citās klašu grupās! (skat. pielikumu Iesnieg_IGKV)

Attachments:
Download this file (Iesniegums_IGKV.doc)Iesniegums_IGKV.doc[ ]68 Kb
Download this file (Iesnieg_10_IGKV.doc)Iesnieg_10_IGKV.doc[ ]70 Kb
Download this file (Progr_apraksts_IGKV.doc)Progr_apraksts_IGKV.doc[ ]691 Kb
 

postheadericon Izglītojamā pieteikšana 1. klasē

There are no translations available.

* Saskaņā ar Vispārējās izglītības likuma 32. panta otro daļu vecāki vai likumiskais pārstāvis piesaka izglītojamo mācībām Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 1. klasē tajā gadā, kad bērnam aprit 7 gadi.

* Saskaņā ar Vispārējās izglītības likuma 32. panta trešo daļu atkarībā no veselības stāvokļa un psiholoģiskās sagatavotības izglītojamais var sākt pamatizglītības ieguvi vienu gadu agrāk vai vienu gadu vēlāk saskaņā ar vecāku vai likumiskā pārstāvja vēlmēm un ģimenes ārsta atzinumu.

* Izglītojamā pieteikšana 1. klasē notiek, sākot ar kārtējā gada 1.aprīli un līdz mācību gada sākumam.

* Izglītojamo uzņem izglītības iestādē, pamatojoties attiecīgi uz vecāka vai likumiskā pārstāvja iesniegumu.

Pielikumā - 1) "Kārtība izglītojamo uzņemšanai Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 1.klasē" 2) Iesniegums

 

postheadericon DD 9.klasei

There are no translations available.

Valsts izglītības satura centrs aicina skolotājus, skolēnus un vecākus uz tiešsaistes semināru par diagnosticējošo darbu norisi un vērtēšanu 9.klasei  2020./2021. mācību gada noslēgumā.

Tiešsaistes seminārā par diagnosticējošo darbu norisi stāstīs Valsts izglītības satura centra Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs Kaspars Špūle.

  • Vebināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus.

Jau iepriekš ziņots, ka ārkārtējās situācijas dēļ arī šajā mācību gadā tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolēni kārtos valsts pārbaudījumus.

Lai izglītojamajiem būtu iespēja pārbaudīt savas zināšanas un pamatprasmes un pēc rezultātu iegūšanas tās pilnveidot, lai turpinātu izglītību vidējās izglītības posmā, paredzēts, ka 9. klases izglītojamajiem aprīlī jāveic divi obligātie diagnosticējošie darbi matemātikā un latviešu valodā latviešu mācību valodas izglītības programmās vai latviešu valodā mazākumtautību izglītības programmās.

 

postheadericon Informācija

There are no translations available.

Skolēnu brīvdienu nedēļā no 15.03.-19.03. pedagogi strādā attālināti.

Skola atvērta no plkst. 8:00 -11:00.

Kancelejas darba laiks klātienē:

Pirmdien, trešdien un piektdien no plkst. 8:00 -11:00.

 

postheadericon Topošo pirmklasnieku vecākiem

There are no translations available.

Cien., vecāki!

Lūdzam pieteikt savu bērnu mācībām skolā līdz 1.jūnijam, aizpildot iesniegumu. Iesnieguma veidlapa ir pieejama pie skolas dežuranta un pielikumā. Iesniegumā norādītos dokumentus jāiesniedz klātienē skolas kancelejā darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 16:00.

Ar skolas dokumentiem: licencēm un akreditācijas lapām, reģistrācijas apliecību, izglītības programmu, iekšējās kārtības noteikumiem varēsiet iepazīties iesniedzot dokumentus.

Gaidām mūsu pulkā!

Attachments:
Download this file (iesnieg_1.kl..doc)iesnieg_1.kl..doc[ ]46 Kb
 

postheadericon Turpinās mācību priekšmetu olimpiāžu laiks

There are no translations available.

Par spīti attālinātajam mācību procesam, skolēniem joprojām tiek dota iespēja piedalīties mācību priekšmetu olimpiādēs, lai pārbaudītu savas zināšanas, kā arī paplašinātu redzesloku.

Š.g. 4.janvārī, uzreiz pēc skolas brīvlaika, notika latviešu valodas olimpiādes 2.posms 8.-9.klasēm. Šogad 1.reizi olimpiāde 8.-9.klašu skolēniem notika tiešsaistē, kur kopā piedalījās 1101 skolēns no visas Latvijas. I.Gaiša Kokneses vidusskolas 9.b klases skolniece Alise Lasovska saņēma uzaicinājumu uz 3.posmu – valsts olimpiādi, kas notiks 26.martā. Tā kā ārkārtas situācijas laikā gatavošanās olimpiādei skolēniem lielākoties notiek patstāvīgi, tad vēl jo lielāks ir prieks par labiem panākumiem. Pati Alise saka: ”Piedalīties tiešsaistes olimpiādē bija interesanta pieredze, pildot darbu, nav tāds uztraukums kā klātienē. Olimpiādē bija 38 uzdevumi, kuru izpildei bija atvēlētas divas stundas. Kopumā man viss patika, rezultāts mani iepriecināja.”

Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Andrai Kārkliņai par sniegtajām zināšanām un atbalstu Alisei ikdienas mācību darbā un gatavojoties olimpiādei!

Veiksmi Alisei nākamajā olimpiādes posmā!

 

postheadericon Atzinība

There are no translations available.

 

postheadericon IZM informācija

There are no translations available.

No pirmdienas, 25. janvāra, arī 1-4.klašu skolēniem mācības uz laiku notiks attālināti, tādējādi mēģinot maksimāli samazināt Covid-19 izplatību. Šāds lēmums 19.janvārī pieņemts Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdē. Līdz 7.februārim tiek saglabāti arī visi līdz šim noteiktie ierobežojumi.

IZM un VISC  ceturtdien, 21. janvārī, plkst. 11.00 organizēs vebināru skolotājiem, bet piektdien, 22.janvārī, plkst. 15.00 – vecākiem par attālinātā  mācību procesa organizēšanu un atbalstu mazāko klašu skolēniem attālināto mācību laikā. Vebināriem ikvienam būs iespēja sekot līdzi IZM Facebook vietnē.

Attālināti mācības turpina arī visu pārējo klašu skolēni.

Epidemiologi uzsver, ka, izvērtējot aktuālos epidemioloģiskos datus Latvijā pret iepriekšējo nedēļu, var novērot, ka drošības pasākumi ir palīdzējuši nedaudz stabilizēt situāciju, taču saslimstība ar Covid-19 joprojām ir augsta. Šonedēļ redzams neliels saslimstības kritums, taču vienlaikus Covid-19 gadījumu skaits arvien ir ļoti liels - vidēji 850 inficēšanās gadījumi katru dienu.

Ministrija atgādina, ka jau no 2020.gada 30.novembra vecākiem ir iespēja pieteikties slimības palīdzības pabalstam bērna līdz 10 gadu vecumam pieskatīšanai, ja ar Covid–19 infekciju saistīto apstākļu dēļ mācības notiek attālināti. Vairāk informācijas VSAA tīmekļvietnē.

Savukārt Skola2030 mājaslapā ir apkopoti dažādi ieteikumi vecākiem (skat pielikumu), kā labāk nodrošināt attālinātu mācību procesu.Valdības sniegto skaidrojumu par pieņemtajiem lēmumiem iespējams noskatīties preses konferences ierakstā.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=467002068021322&ref=watch_permalink

 

postheadericon Pateicība skolotājiem

There are no translations available.