Get Adobe Flash player
Home Sasniegumi Piedaugavas novada Stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa” Lielvārdē

postheadericon Piedaugavas novada Stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa” Lielvārdē

There are no translations available.

Piedaugavas novada reģionālais Stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa” notika A. Pumpura Lielvārdes muzejā š.g. 23.novembrī. Uz konkursu bija ieradušies stāstnieki no Aizkraukles novada vidusskolas, Pļaviņu vidusskolas, I. Gaiša Kokneses vidusskolas, Baldones vidusskolas, Birzgales pamatskolas, Lēdmanes pamatskolas, Ogres centra pamatskolas, E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Lielvārdes pamatskolas, Jumpravas pamatskolas, Madlienas vidusskolas un Allažu tautas nama. Pavisam kopā konkursā piedalījās 30 skolēni, kas bija sagatavojuši priekšnesumam pasakas, anekdotes, atgadījumus no dzīves, ātrrunas.

Šī konkursa mērķis ir bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšana un iesaistīšanās Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā.

Stāstnieku konkursa dalībniekus vērtēja Piedaugavas novada folkloras kopu koordinatore I. Žogota, Ogres novada izglītības pārvaldes Interešu izglītības metodiķe A. Sārna, Lielvārdes pamatskolas latviešu valodas un literatūras, folkloras pulciņa skolotāja I. Bite, A.Pumpura Lielvārdes muzeja vadītāja A. Streile, Lielvārdes pilsētas bibliotēkas filiālbibliotēkas “Lāčplēsis” vadītāja D. Vecziediņa.

Piedaugavas novada stāstnieku konkursā “Teci, teci, valodiņa” skolēni ieguva I un II pakāpes diplomus.

I pakāpes diplomu kā Dižā stāstniece ieguva Elza Pastare no Allažu tautas nama, meitene fināla konkursā Rīgā cīnīsies Ķēniņu cīņās.

I pakāpes diplomu un Lielā/ās stāstnieka/ces titulu ieguva Rūdolfs Babris (Aizkraukles novada vidusskola), Kristofers Pasatovs (Ogres centra pamatskola), Marija Freimane (I.Gaiša Kokneses vidusskola), Amanda Jankovska (Lielvārdes pamatskola), Katrīna Leščinska (Lielvārdes pamatskola), Kristofers Kalniņš (Pļaviņu vidusskola), Kaiva Annika Avotiņa (Pļaviņu vidusskola), Matīss Strēlnieks (Lēdmanes pamatskola), kuri arī dosies uz fināla konkursu ”Teci, teci, valodiņa” Rīgā š.g. 3. decembrī. Veiksmi stāstniekiem konkursā!

Citi Piedaugavas novadu stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” dalībnieki saņēma II pakāpes diplomu un Lielā/ās stāstnieka/ces titulu.

Mūsu skolas skolēni Rimants Keišs un Laura Vilde ieguva II pakāpes diplomus, bet uz Rīgu brauks Marija Freimane, kas konkursā tika novērtēta ar I pakāpes diplomu.

Paldies skolotājiem, kas palīdzēja skolēniem sagatavoties konkursam! Paldies vecākiem par atbalstu, līdzjušanu!