Sākums Notikumi

postheadericon Notikumi

postheadericon Stāstnieku konkurss "Teci teci, valodiņa"

31.oktobrī skolā notika Stāstnieku konkursa "Teci teci, valodiņa" 1.kārta. Piedalījās 14 stāstnieki no 1.-8.klasei. Katram sava pieredze un katram savas pasakas, atgadījumi un joki... Paši labākie dosies uz Ķegumu, kur notiks Piedaugavas novada pusfināls. Tie ir: Egija Dardete, 1.b, Samanta Dardete, 4.a, Haralds Luste, 4.a, Kristija Rotkāja, 5.b, Krista Strazdiņa, 8.a.

8.novembrī Ķeguma Komercnovirziena vidusskolā notika Piedaugavas novada Stāstnieku konkurss "Teci teci, valodiņa". Tas bija pusfināls. Piedalījās 33 skolēni no Ķeguma, Lielvārdes, Jumpravas, Lēdmanes, Aizkraukles, Kalsnavas, Pļaviņām un Kokneses. No mūsus skolas konkursā piedalījās Egija Dardete, 1.b klase, Samanta Dardete, 4.a klase, Haralds Luste, 4.a klase, Kristija Rotkāja, 5.b klase, Krista Strazdiņa, 8.a klase.

No 33 skolēniem uz finālu tika izvirzīti 8 labākie stāstnieki. Arī mūsu Egija, Samanta un Krista! Lai veicas! Turēsim īkšķus!!! Stāstnieku konkursa fināls notiks Rīgā, 1 decembrī.

Paldies skolotājām un vecākiem, kuri palīdzēja skolēniem sagatavoties!

postheadericon Sveiciens Latvijai simtgades jubilejā!

6.novembrī, I. Gaiša Kokneses vidusskolā , svinīgi saposušies, sākumskolas skolēni kopā ar savām klašu audzinātājām,  pulcējās uz kopīgu pasākumu, kas veltīts Latvijas simtgadei. Visas klases šim pasākumam iepriekš bija cītīgi gatavojušās un pildījušas dažādus uzdevumus.  Skolēni sacerēja katrs savu dzejoli par Latviju, un interesantākais no katras klases,  tika nolasīts šinī pasākumā . Tāpat aizrautīgi un atraktīvi veidoja stāstījumus par Kokneses nozīmīgākajām un atpazīstamākajām vietām. Kā skanīgs sveiciens Latvijai izskanēja katras klases dziedātā dziesma.

Mākslas skolotāju MA vadītāja I Asarīte un Sākumskolas skolotāju MA vadītāja B. Ozola

postheadericon Aicinām uz koncertu!

postheadericon Latvijas 100-gades pasākumi skolā

postheadericon Miķeļtirgus lustes

Kā vienmēr - labi apmeklēts un visiem tīkams, gan tirgotājiem, gan pircējiem! Paldies 4.a un 4.b klasēm par organizēšanu un PALDIES vecākiem par sadarbību!

postheadericon Karjeras nedēļa

postheadericon Ārstnieciskā vingrošana