Get Adobe Flash player
Sākums Sasniegumi Volejbola sacensības

postheadericon Volejbola sacensības

Otrā semestra sākumā notikums numur viens skolu sporta dzīvē ir volejbola sacensības vidusskolām un pamatskolām. Sacensības tradicionāli tiek organizētas Aizkraukles un Kokneses sporta centros.19.janvārī Aizkraukles SC notika vidusskolu turnīrs zēniem un meitenēm. Abās grupās startēja četras komandas. Jauniešiem pārliecinošu pirmo vietu izcīnīja Kokneses vidusskolas komanda uzvarot visās trijās spēlēs ar rezultātu 2:0!Otrajā vietā Neretas vidusskola, trešie Aizkraukles vidusskola un ceturtie Aizkraukles arodskolas jaunieši. Meiteņu komandas sarindojās sekojoši- Aizkraukles vidusskola, Skrīveru vidusskola, Neretas vidusskola un Kokneses vidusskola.

24.janvārī Kokneses SC notika pamatskolu zēnu un meiteņu volejbola turnīrs. No Kokneses vidusskolas 7-9.klašu zēniem tika izveidotas trīs volejbola komandas, jo citas skolas tika pārstāvētas tikai ar vienu komandu-no Bebru pamatskolas. Pirmo vietu izcīnīja komanda KOKNESE-1, otrajā vietā komanda KOKNESES-2, trešajā vietā Bebru pamatskolas komanda un ceturtajā KOKNESES-3 zēnu komanda. Ļoti dīvaini un žēl, ka turnīrā vairs nepiedalās Aizkraukles,Neretas, Pļaviņu, Skrīveru novadu skolu zēnu komandas! Meiteņu grupā komandas sarindojās sekojoši -1.v. Aizkraukles vidusskola, 2.v. Neretas vidusskola., 3.v. Bebru pamatskola, 4.v. Kokneses vidusskola un 5.v. Daudzeses pamatskolas meiteņu komanda.