Get Adobe Flash player
Sākums Sasniegumi Panākumi PURE CHOCOLATE volejbola turnīrā

postheadericon Panākumi PURE CHOCOLATE volejbola turnīrā

19.augustā Rīgā Daugavas stadionā notika  vasaras spēļu volejbola turnīra PURE CHOCOLATE finālsacensības, kurās piedalījās 118 jauniešu komandas no visas Latvijas, sešās vecuma grupās zēniem un meitenēm. Šāda formāta sacensības notika jau 11. reizi. Jau trešo reizi vasaras spēļu ģenerālsponsors ir PURE CHOCOLATE, kas ir lielākais šokolādes trifeļu ražotājs Latvijā.

PURE CHOCOLATE volejbola turnīrs notiek divās kārtās abos Daugavas krastos. Tradicionāli jau astoto reizi šajās sacensībā piedalījās Kokneses vidusskolas volejbolisti. Koknesieši pirmajās divās kārtās sacentās ar komandām no dažādām Daugavas labā krasta pilsētām. 2001.-2002. g.dz. zēnu grupā, kas saucās C1 (licencētie spēlētāji) sacensībās piedalījās divas Kokneses komandas- “KOKNESE-1” un “KOKNESE-2”. Sacensībās 12.07. Madonā un 3.08. Gulbenē abas komandas bija laureātu vidū- pirmā Kokneses komanda abas reizes izcīnīja pirmās vietas, bet otrā komanda abas raizes ierindojās trešajā vietā.

Tiesības spēlēt Rīgā iegūst piecas labākās komandas visās vecuma grupās no abiem Daugavas krastiem. Izcilu rezultātu finālā parādīja komanda “KOKNESE-1”. Apakšgrupu spēlēs uzvarēja visas četras konkurentu komandas, pēc tam “krusta” spēlē uzvarēja otras apakšgrupas otro labāko komandu. Fināla spēlē pret Kuldīgas novada sporta skolas komandu arī tika izcīnīta uzvara! Komandā spēlēja Kristers Dardzāns, Matīss Petjukēvičs, Edgars Kalnozols, Aldis Sproģis un Raivis Pālēns. Pirmās kārtas sacensībās, šajā komandā spēlēja arī Jurģis Rēķis. Komanda “KOKNESE-2” ierindojās astotajā vietā no desmit komandām. Komandā spēlēja – Helmuts Sokolovs, Dāvis Derkačs, Matīss Šumskis, Otto Bērziņš un Mareks Koļesņikovs.

Strauji tuvojās jaunais mācību gads. Kokneses vidusskolas audzēkņiem būs ne tikai daudz jāmācās skolā, bet arī daudz jātrenējas izvēlētajos sporta veidos un jāstartē sacensībās. Arī volejbolistiem būs starti LVF kausa izcīņā, LVF Latvijas jaunatnes čempionātā, sacensībās “Lāses kauss” un dažāda līmeņa vispārizglītojošo skolu jaunatnes volejbola sacensībās. Visiem sportistiem novēlu veiksmīgu jauno mācību gadu un uzrādīt labus rezultātus sporta sacensībās.

Volejbola treneris Ivars Māliņš