Get Adobe Flash player
Sākums Sasniegumi Panākumi sacensībās “LĀSES KAUSS 2016”

postheadericon Panākumi sacensībās “LĀSES KAUSS 2016”

9.aprīlī Rīgā, Skonto sporta kompleksā notika populāro volejbola sacensību “LĀSES KAUSS 2016” finālturnīrs. Šī bija arī jubilejas reize, jo tās notika jau piecpadsmito reizi. Latvijas vispārizglītojošo skolu skolnieki sacentās divās vecuma grupās zēniem un meitenēm. Priekšsacīkstēs piedalījās 5880 skolnieki no 262 skolām. Finālā Rīgā piedalījās 123 komandas no 93 Latvijas skolām. Kopā 1353 sportisti.

Kokneses vidusskolas volejbolisti bija izcīnījuši tiesības startēt abās zēnu grupās- 1996.-1999.g.dz. un 2000.-2003g.dz.Spraigas cīņas 16 volejbola laukumos norisinājās no 11:15 līdz 18:00.Kokneses vidusskolas vecāko zēnu komanda spraigā pusfināla cīņā zaudēja Daugavpils PIKC tehnikuma komandai un līdz ar to neiekļuva fināla četriniekā, kas cīnās par “LĀSES” kausiem. “Mazajā “ finālā mūsu komanda pārliecinoši uzvarēja visus pretiniekus un izcīnīja turnīrā 5. vietu (31.komanda).Komandā spēlēja Edgars Glāznieks, Edijs Lutinskis, Niklāvs Vingris, Artis Dandēns, Krists Kučinskis, Ralfs Uškāns, Ģirts Lasmanis un Alvis Voitkunskis.

Jaunākās grupas zēni pārliecinoši uzvarēja apakšgrupas spēlēs, pēc tam uzvarēja divās pusfināla spēlēs un tika fināla četriniekā. Tur savukārt uzvarēja Skrundas 1.vidusskolas komandu un Dundagas vidusskolas komandu. Pēdējā spēle izvērsās ļoti emocionāla un dramatiska, jo tikai spēles beigās noskaidrojās uzvarētājs. Ar rezultātu 16:14 uzvarēja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas volejbolistu komanda. Koknesieši otrajā vietā un Skrundas 1.vidusskola trešajā vietā. Komandā spēlēja Kristers Dardzāns, Matīss Petjukēvičs, Aldis Sproģis, Edgars Kalnozols, Helmuts Sokolovs, Dāvis Derkačs, Matīss Šumskis un Otto Bērziņš.

16.-17.aprīlī Kokneses novada komanda startēs LVF jaunatnes čempionāta finālā volejbolā Jēkabpilī. Novēlu arī tur sasniegt augstus rezultātus.

Sporta skolotājs Ivars Māliņš