Get Adobe Flash player
Sākums Sasniegumi Stāstnieku laiks

postheadericon Stāstnieku laiks

I.Gaiša Kokneses vidusskolā stāsta pasakas, atgadījumus, ātrrunas un anekdotes. Vai tu zini, kāpēc tā? Ir pats labākais laiks stāstiem un stāstīšanai - veļu laiks. Un Stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" atkal ir klāt!

Konkursā šogad piedalījās 16 dalībnieki no 1.-6.klasei. Viņu skolotāji un lielākie palīgi stāstu gatavošanā bija: Anita Ločmele, Īrisa Karosa, Biruta Ozola, Dace Dobrika, Evita Užule, Ingrīda Frīdenberga, Andra Kārkliņa un Līvija Reinberga. Paldies arī stāstnieku vecākiem!

Paši labākie Haralds Luste (1. a kl.), Kristija Rotkāja (2. kl.), Meldra Eglīte (4. b kl.) un Paula Grudule (6. b kl.) devās uz konkursa pusfinālu, kas notika 6.novembrī Lēdmanes pamatskolā.

Uz Rīgu, lai piedalītos Stāstnieku konkursa finālā 5.decembrī RLB, izvirzīta Meldra Eglīte (sk.D.Dobrika)!