Sākums Sasniegumi Stāstnieku laiks

postheadericon Stāstnieku laiks

I.Gaiša Kokneses vidusskolā stāsta pasakas, atgadījumus, ātrrunas un anekdotes. Vai tu zini, kāpēc tā? Ir pats labākais laiks stāstiem un stāstīšanai - veļu laiks. Un Stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" atkal ir klāt!

Konkursā šogad piedalījās 16 dalībnieki no 1.-6.klasei. Viņu skolotāji un lielākie palīgi stāstu gatavošanā bija: Anita Ločmele, Īrisa Karosa, Biruta Ozola, Dace Dobrika, Evita Užule, Ingrīda Frīdenberga, Andra Kārkliņa un Līvija Reinberga. Paldies arī stāstnieku vecākiem!

Paši labākie Haralds Luste (1. a kl.), Kristija Rotkāja (2. kl.), Meldra Eglīte (4. b kl.) un Paula Grudule (6. b kl.) devās uz konkursa pusfinālu, kas notika 6.novembrī Lēdmanes pamatskolā.

Uz Rīgu, lai piedalītos Stāstnieku konkursa finālā 5.decembrī RLB, izvirzīta Meldra Eglīte (sk.D.Dobrika)!