Get Adobe Flash player
Sākums Sasniegumi "Tīne" piedalās konkursā un saņem 3.pakāpes diplomu

postheadericon "Tīne" piedalās konkursā un saņem 3.pakāpes diplomu

12.aprīlī folkloras kopa "Tīne" piedalījās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku RĪGAS TRADICIONĀLĀS MUZICĒŠANAS KONKURSĀ "Klaberjakte 2015". Tas bija Muzikantu konkursa pusfināls.Spēlējām 2 dančus: "Pļāvu sienu" un "Ak, žīds". Ieguvām 3. pakāpes diplomu. Konkursā piedalījās 74 dalībnieki no Rīgas un Pierīgas skolām, Kokneses, Zaķumuižas un Iecavas.
Konkursā piedalījās: Krista Strazdiņa (4.a klase), Gundega Beķere (3.b klase), Meldra Eglīte (3.b klase), Evelīna Vitenberga (3.b klase), Dana Šiballo (3.b klase), Annija Agne Strazdiņa (1.klase) un Aira Sipčenoka (Ikšķiles vidusskola).
Inguna Žogota, folkloras kopas "Tīne" vadītāja