Get Adobe Flash player
Sākums Sasniegumi LĀSES KAUSS 2015

postheadericon LĀSES KAUSS 2015

21.martā Rīgā, Skonto hallē notika finālsacensības "LĀSES KAUSS 2015" skolu komandām volejbolā.Šajā pasākumā piedalījās 120 Latvijas un 3 Igaunijas skolu komandas, kopskaitā 1353 volejbola spēlētāji. Tiesības spēlēt finālturnīrā bija izcīnījušas arī divas Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas zēnu komandas, kuras gatavoja sporta skolotājs un volejbola treneris Ivars Māliņš. Spraigas cīņas vienlaicīgi uz 16 volejbola laukumiem notika visas dienas garumā no 11:15 līdz 18:00.Cīnoties priekšacīkstēs un pusfinālā Koknesieši iekļuva spēcīgāko četru komandu grupā, kas dienas beigās cīnās par galveno Lāses kausu. Fināla dalībnieki - Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Daugavpils tehnikums, Aizputes vidusskola un Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola. Kokneses vidusskolas jauniešu komanda izcīnīja augsto trešo vietu, pirmā vieta Daudavpils tehnikumam un otrā vieta Jēkabpils Valsts ģimnāzijai. Komandā spēlēja Edgars Glāznieks, Krists Kučinskis, Edijs Lutinskis, Niklāvs Vingris, Reinis Otto, Artis Dandēns, Krišs Rudzons, Ralfs Uškāns un Alvis Voitkunskis.
Latvijas pamatskolu komandu grupā koknesieši trīsdesmit komandu konkurencē ierindojās astotajā vietā. Mūsu komandas kodolu veidoja 6.-7.klašu audēkņi. Viņiem bija jāsacenšās ar komandām no citām skolām kurās spēlēja 8.-9.klašu audzēkņi, jo to atļauj sacensību nolikums. Tāpēc arī izcīnīto astoto vietu varam uzskatīt par labu sasniegumu! Komandā spēlēja Matīss Petjukēvičs,Kristers Dardzāns, Dāvis Derkačs, Ģirts Lasmanis,Edgars Kalnozols,Jurģis Rēķis, Helmus Sokolovs un Otto Bērziņš. Kokneses pamatskolas audzēkņu komanda parādīja ļoti labu volejbola spēli un izpratni un jau tagad gatavojās nākošā gada Lāses kausam skolu komandām lai izcīnītu godalgoto vietu!
Novēlam visiem Kokneses volejbolistiem panākumus arī LVF jaunatnes volejbola čempionāta finālos, kas pavisam drīz jau notiks dažādās Latvijas pilsētās.