Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi Piedaugavas novada folkloras kopu skatē "Tīnei" 1.pakāpe!

postheadericon Piedaugavas novada folkloras kopu skatē "Tīnei" 1.pakāpe!

 

2.martā Lēdmanes pamatskolā notika Piedaugavas novada folkloras kopu skate, kurā piedalījās 7 bērnu un jauniešu folkloras kopas no Katlakalna, Allažiem, Zaķumuižas, Pļaviņām, Jaunjelgavas, Lēdmanes un Kokneses. 
Katra kopa rādīja savu 7 minūšu programmu, kā arī izdziedājām kopdziesmu un rādījām kopīgo rotaļu. Bet pēc tam visi kopā izdancojām 9 rotaļas. Diena beidzās ar jautrām darbnīcām, kurās bērni daudz ko iemācījās un arī sagatavoja paši sev dāvanas, kuras aizvest uz mājām. 
I.Gaiša Kokneses vidusskolu pārstāvēja 14 "Tīnes" bērni un ieguva 1.pakāpes diplomu! 
Paldies visiem par sadarbību! 
Inguna Žogota, folkloras kopas "Tīne" vadītāja