Sākums Notikumi Ekskursiju laiks

postheadericon Ekskursiju laiks

Saulainā 27.septembra rītā 5.a, 5.b, 6.a, 6.b un 7.b.klase devās ekskursijā uz Cēsu novadu. Turp ceļš vijās caur gleznaino Piebalgu, līdz nonācām Raunā. Te mēs bijām siera un makaronu ražotnē.Varējām degustēt dažādās siera šķirnes, kas ražotas no dabiskām izejvielām. Tad devāmies uz Dabas taku un dārzeņu čipsu ražotni. Pēc tam braucām uz Cēsīm, kur pavisam netālu no pilsētas ir Mini zoodārzs. Te redzējām kamieļus, lamas, alpakus un skumjo ēzelīti. Bija arī citi dzīvnieki. Varējām cienāties ar kamieļmātes piena pankūkām. Izbaudījām arī lēkāšanu pa savdabīgu batutu. Mājup braucām caur Siguldu un varējām vērot īsti krāšņu rudeni. Ekskursijā klases pavadīja skolotājas D.Skopāne, S.Māliņa, I.Frīdenberga un skolotājs A.Skopāns. Diena bija neierasti silta un saulaina, un visiem šķita, ka ekskursija patiešām izdevusies.