Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi "Tīne" Vecpiebalgā, Taurenē un Dzērbenē

postheadericon "Tīne" Vecpiebalgā, Taurenē un Dzērbenē

Jau 33.reizi Latvijā notiek Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētki "Pulkā eimu, pulkā teku". Šoreiz tie norisinājās Rīgā, Vecpiebalgā, Taurenē un Dzērbenē. I.Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa "Tīne" piedalījās šajos svētkos 2 dienas - Vecpiebalgā, Taurenē un Dzērbenē, 5.un 6.maijā.

Dažādas norises un brīnišķīgs laiks bija mūsu festivāla pavadoņi abas dienas! Saule nosauļoja mūsu vaigus un prieks par pieredzēto gan Vecpiebalgas "Vēveros" svētku atklāšanā, kad visi, kopā ar mums dejoja Pļaviņās pierakstīto rotaļu "Trīs riņķīši dundurs grieza", gan izzinošās "Vēveru" takas ar atraktīvajiem uzdevumiem, gan danču vakars, stāsti Taurenē un 6.maija Novadu koncerts Dzērbenē, kurā arī mēs, kopā ar citām Piedaugavas novada kopām rādījām savu programmu - tas viss bērniem palīdzēs veidot viņu piederību savai zemei, savai sētai un savai dzimtai, jo šogad festivāla tēma bija "Zinu zinu tēva sētu". Liels paldies atbalstītājiem - I.Gaiša Kokneses vidusskolai un vecākiem!
Inguna Žogota, folkloras kopas "Tīne" vadītāja