Sākums Notikumi ZZ Čempionāts - 2017

postheadericon ZZ Čempionāts - 2017

ZZ Čempionāts ir viens no visvairāk gaidītajiem gada pasākumiem skolēnu vidū, kuru organizē SIA Tele 2 un Zelta Zivtiņa ( šogad jau 11.reizi). Tās ir aizraujošas sacensības, kurās tiek mests izaicinājums gan fiziskajām spējām, drosmei un cīņas sparam, gan erudīcijai, atjautībai, komandas garam un radošumam.

Šogad arī mēs - 8.a klase - piedalījāmies šajā pasākumā, vispirms izpildot mājas darbu un sīvā konkurencē (ZZ Čempionātam bija pieteikušās 1600 komandas no visas Latvijas) izcīnot iespēju piedalīties pusfinālā 20.aprīlī Daugavpilī. Šeit visas dienas garumā pilsētas Centrālajā parkā mēs kopā pavadījām neaizmirstamu laiku, guvām fantastiskas emocijas un vēl vairāk saliedējāmies. Mēs veicām dažādas stafetes un orientēšanās posmus. Bija iespēja izbaudīt arī visu pārējo, ko organizatori bija sagatavojuši: dažādas spēles, koncertu, ielu vingrotāju priekšnesumus. Daži no mums izmēģināja lidināt dronus un veikt citas aktivitātes. Dronu stafetē individuālajā vērtējumā mūsu Natālija uzvarēja.

Lai arī diena bija diezgan vēsa, taču mūsu pozitīvās emocijas neļāva mums nosalt un kopā pavadītās cīņas ilgi paliks atmiņā.

Vēlamies pateikties par atbalstu Kokneses Sporta centra direktoram Dāvim Kalniņam un Kokneses novada domei par sarūpēto transportu, kā arī mūsu vecākiem un draugiem par atbalstu.

8.a klases skolēni un audzinātāja Ingūna Ozoliņa