Sākums Notikumi 5.-8.klašu Ziemassvētki

postheadericon 5.-8.klašu Ziemassvētki

5.-8.klašu skolēnu Ziemassvētku pasākuma galvenā varone Mazā Raganiņa, neievērojot aizliegumu, ierodas lielo raganu Ziemassvētku ballē. Par sodu viņai tiek atņemta slota, un nu Mazajai raganiņai ceļš uz mājām jāmēro kājām. Pa ceļam viņa iemaldās televīzijas plašajos gaiteņos, kur vēro, kas notiek televīzijas kanāla "Rīga 24" studijā, jūt līdzi raidījuma "Ķepa uz sirds" varoņiem, nokļūst "Lauku sētā",'kur dalībnieki pēc smagā darba noskaņojušies svētkiem. Lielu izbrīnu Raganiņa piedzīvo, nokļūstot raidījumā "Kultūršoks"', kur pavisam modernā versijā noskatās Pelnrušķītes piedzīvojumus. Tāpat raganiņai ir iespēja pabūt "Izklausies redzēts" studijā, satikt animācijas filmu varoņus, kā arī iepazīties ar "'TOP SHOP"'piedāvājumu Ziemassvētkiem.