Sākums Notikumi Panākumi LSSF sacensībās

postheadericon Panākumi LSSF sacensībās

12.decembrī Kokneses sporta centrā notika Latvijas skolu sporta federācijas kausa izcīņas sacensības volejbolā pamatskolām. Jau ceturto reizi LSSF šo turnīru rīko Koknese sporta centrā. Turnīrā piedalījās septiņas meiteņu un sešas zēnu komandas, to vidū arī Kokneses vidusskolas meiteņu un zēnu volejbola komandas. Tālākās komandas, kas ieradās Koknesē bija no Ventspils un Liepājas. Turnīra dalībnieki ir vispārizglītojošo skolu 7.,8.,9.klašu audzēkņi, kas apmeklē volejbola pulciņus, fakultatīvās nodarbības un nav saņēmuši LVF spēlētāja licences. Spraigā cīņās tika noskaidrotas laureātu komandas. Visas komandas savā starpā izspēlēja vienu spēli. Kokneses vidusskolas zēnu komanda guva uzvaru trijās spēlēs, vienu spēli nospēlēja neizšķirti un vienu zaudēja, kopvērtējumā izcīnot otro vietu. Uzvara tika izcīnīta arī pret Bebru pamatskolas komandu, bet saskaitot iegūtos punktus Bebru pamatskolai pelnīta pirmā vieta, trešajā vietā Grundzāles pamatskolas zēnu komanda. Kokneses komandā spēlēja Mareks Koļešņikovs, Evars Geršebeks, Mareks Kazakovs, Ivo Igaunis, Edijs Eiduks, Ralfs Grīnvalds, Atis Blaus un Ēriks Vilde.

Sacensībās meitenēm pirmajā vietā Ezeres pamatskola, otrajā vietā Ventspils valsts 1.ģimnāzija un trešajā vietā Liepājas 15.vidusskolas meiteņu komanda. Kokneses meiteņu komandai tik labi neveicās, kā zēniem, bet meitenes centās un  uzlaboja savu spēli ar katru nākošo setu. Kokneses meiteņu komanda bija arī pati jaunākā un pirmo reizi piedalijās volejbola sacensībās.

Zēnu un meiteņu volejbola pulciņa dalībniekiem jāturpina trenēties un nākošajā gadā atkal jāpiedalās šajās sacensībās un jāuzlabo rezultāts!

Kokneses vidusskolas sporta skolotājs Ivars Māliņš