Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi Stāstnieku konkurss "Teci teci, valodiņa" jau 20.reizi

postheadericon Stāstnieku konkurss "Teci teci, valodiņa" jau 20.reizi

Stāstnieku konkurss "Teci teci, valodiņa" šogad notika jau divdesmito reizi. Arī koknesieši tajā piedalās gandrīz tikpat daudz gadus. Jau daudzi labi stāstnieki sen skolu beiguši, bet jauni nāk vietā, un stāstīšanas tradīcija neapsīkst.
Finālā Rīgā, kas notika 26.novembrī piedalījās 128 stāstnieki no visām Latvijas malu malām. No Piedaugavas novada izvirzījām 6 labākos stāstniekus (no Lielvārdes, Jumpravas, Aizkraukles, Pļaviņām un Kokneses).
Šogad finālā Rīgā visi Piedaugavas stāstnieki ieguva LIELĀ STĀSTNIEKA titulus (II pakāpes diploms), bet Aizkraukles novada vidusskolas pārstāvis Kristiāns Bērziņš ieguva DIŽĀ STĀSTNIEKA titulu. Malacis! Šis sasniegums kaldināts vairāku gadu darbā kopā ar skolotāju Ligitu Viļčinsku.
I.Gaiša Kokneses vidusskolu šogad pārstāvēja Kristija Rotkāja. Viņai - LIELĀS STĀSTNIECES tituls. Arī Kristija savus panākumus kaldinājusi vairākus gadus. Liels paldies Kristijas mammai Jolantai Rotkājai un audzinātājai Īrisai Karosai par atbalstu repertuāra apguvē.
Labs stāstnieks ir tāds, kas pat no mušas ziloni izpūtīs. Labs stāstnieks ir tas, kurš garu pasaku mācēs izstāstīt īsi. Labs stāstnieks ir tas, kurš ar savu spoku stāstu "paņems" katru klausītāju un ar savu anekdoti sasmīdinās pat visdrūmāko klausītāju. Labam stāstniekam būt nav viegli, bet saņemt laurus un dāvanas pēc tam par labi padarītu darbu ir ļoti patīkami!
Arī nākamgad būs Stāstnieku konkurss! Sāc tam jau gatavoties tagad, ja gribi būt labs stāstnieks! Stāstnieku konkursā "Teci teci, valodiņa" var piedalīties ikviens skolēns no 1.-12.klasei.