Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi PANĀKUMI BASKETBOLĀ!

postheadericon PANĀKUMI BASKETBOLĀ!

Kokneses vidusskolas komandas piedalījās Aizkraukles novada sporta skolas rīkotajās reģionālajās basketbola sacensībās vidusskolām. Turnīrs notika 24.novembrī Aizkraukles sporta centrā. Meiteņu grupā startēja četras komandas. Kokneses komanda pārliecinoši uzvarēja visās trijās spēlēs un ieguva pirmo vietu. Pirmā spēle pret Aizkraukles novada vidusskolu beidzās ar rezultātu 24 : 6, otrajā spēlē pret Neretas vidusskolu rezultāts bija 23 : 8, un kā trešie tika uzvarēti Skrīveru vidusskola ar rezultātu 22 :12. Kokneses meiteņu komandā labāks spēlētājas bija 10.b klases audzēknes Līna Gražule un Elīna Višķere. Līna trijās spēlēs kopā ieguva 36 punktus, Elīna - 16 punktus! Vēl komandā spēlēja Renāte Bojere, Ieva Seļiverstova, Samanta Mamonova, Natālija Zeica, Sabīne Bubašinska un Elīza Matušonoka.

Aiz koknesietēm otrajā vietā ierindojās Skrīveru vidusskola, trešajā vietā Aizkraukles novada vidusskola un ceturtajā vietā Neretas vidusskolas meitenes.