Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi Latvijas dzimšanas diena

postheadericon Latvijas dzimšanas diena

Kā mēs mācījāmies iepazīt savu Latviju vēl vairāk un vēl labāk.

Latvijas dzimšanas diena ir 18.novembrī, bet jau 15.novembrī mūsu skolas 3.stāvs dimdēja un dunēja, jo katrā klasē rosījās bērni, viņiem palīdzēja skolotāji, lai vairāk un labāk iepazītu savu Latviju. Ko tad viņi darīja?

Pirmklasnieki izlika dažnedažādus latvju rakstus no pupiņām, mācījās tos atpazīt un uzzināja, kā katru sauc, zīmēja sarkanbaltsarkanās lentītes un pēc tam paši sevi izrotāja, zīmēja savu sveicienu Latvijas dzimšanas dienā - greznu un daudzstāvīgu torti, salika Latvijas himnas vārdus un pēc tam paši arī nodziedāja!

Otrās klases bija noorganizējušas kopīgu pasākumu divu stundu garumā. Tā bija viktorīna "Iepazīsti Latviju". Bērni darbojās komandās un veica dažādus uzdevumus par Latviju - lika Latvijas puzli, atbildēja uz jautājumiem, zīmēja un rakstīja Latvijai apsveikumu un darbojās pie interaktīvās tāfeles, kur arī bija dažādi interesanti uzdevumi par Latviju. Noslēgumā katrs bērns saņēma uzlīmīti par Latviju un saldumiņu.

Trešā klase zīmēja un veidoja Latvijas karti un runāja par Latvijas simboliem un svarīgākajiem Latvijas notikumiem vēsturiskā skatījumā.

4.a klase strādāja divas stundas un paguva daudz - skolēni darbojās grupās un atbildēja uz dažādiem jautājumiem par Koknesi un Latviju, viņi iepazina tuvāk arī Latvijas kultūrvēsturiskos novadus un pilsētas tajos, sakārtoja galvenās Latvijas svētku dienas pēc kārtas. Lielākais pārsteigums un prieks bija tas, ka viņi zināja nosaukt VISUS Latvijas Valsts prezidentus! Vai Tu zini? Varbūt zini - cik viņu ir? Teikšu priekšā - DEVIŅI!!!

Ko darīja 4.b klase? Pārrunāja galvenos Latvijas vēstures notikumus, īpaši to laiku, kad tika dibināta Latvijas Valsts. Gatavoja Latvijas karti un katrs to izrotāja tā, kā gribēja. Notika arī konkurss "Latvija - mana dzimtene".

Nu re! Bagātīgi un izzinoši pavadīta diena, gatavojoties Latvijas 98.dzimšanas dienai. Paldies skolotājiem: Ilzei Ozoliņai, Dacei Dobrikai, Anitai Ločmelei, Ilutai Matušonokai, Īrisai Karosai, Birutai Ozolai un Baibai Vingrei!