Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi Mārtiņu darbnīcas

postheadericon Mārtiņu darbnīcas

Mārtiņi svinami tad, kad visa raža jau pagrabā, klētī un istabā, kad graudi izkulti un lielie rudens darbi beigušies. Tad var teikt - ziemai vārti vaļā! Tad var iet no mājas uz māju pārģērbušies mārtiņbērni, kas parasti atnes prieku, līksmību, tad arī saimniece tos pacienā. Mūsu skolā par tradīciju kļuvušas Mārtiņu darbnīcas. Tajās parasti piedalās 2.-3.klases. Katra gatavo kādu īpašu darbnīcu un gaida ciemiņus. Arī šogad - mācījāmies vairāk visu par Mārtiņu rakstu zīmi, atcerējāmies ticējumus, minējām mīklas, izgaršojām Mārtiņa kārumus - dažādus ievārījumus un baudījām tējas. Liels paldies audzinātājām - Anitai Ločmelei, Ilutai Matušonokai, Īrisai Karosai, kuras kopā ar saviem audzēkņiem bija "uzbūrušas" brīnišķīgas Mārtiņu darbnīcas!