Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi "Teci teci, valodiņa" pusfināls

postheadericon "Teci teci, valodiņa" pusfināls

Koknesieši piedalās Stāstnieku konkursa "Teci teci, valodiņa" pusfinālā Pļaviņās.

Stāstnieku konkursam "Teci teci, valodiņa" šogad jubileja. Latvijā tas notiek jau 20.reizi. Katru gadu rudenī sarosās stāstnieki un stāsta... stāsta un stāsta... Gan pasakas, gan atgadījumus no dzīves, anekdotes, ātrrunas, spoku stāstus... Un tad saņem dāvanas un pateicības rakstus. Pusfināls šogad notika Pļaviņu mūzikas skolā. Bija sabraukuši stāstnieki no Aizkraukles, Kokneses, Lielvārdes, Lēdmanes, Jumpravas un mājinieki no Pļaviņām. Paši labākie 26.11.2016. piedalīsies konkursa finālā Rīgā. Lai viņiem veicas! Mūsu skolu tajā pārstāvēs Kristija Rotkāja. Lai izdodas!!!

Inguna Žogota,
Piedaugavas novada koordinatore,
Stāstnieku konkursa organizatore