Sākums Notikumi Stāstnieku konkurss

postheadericon Stāstnieku konkurss

Mūsu skolā, kā ikkatru gadu, notika Stāstnieku konkurss "Teci teci, valodiņa" 1.kārta. Piedalījās 12 skolēni no 2.-6.klasei. Citās skolās piedalās daudzi pamatskolēni un pat vidusskolēni, bet mums vairāk šo konkursu iecienījuši sākumskolēni. Visi bija ļoti gatavojušies!!! Bija liels prieks klausīties! Žūrijā šoreiz bija arī Ingrīda Grūbe, mūsu Kokneses bibliotēkas Pieaugušo nodaļas vecākā bibliotekāre. Uz nākamo kārtu, kura notiks Pļaviņās, izvirzīti: Samanta Dardete, Kristija Rotkāja, Agne Annija Strazdiņa, Gundega Beķere, Meldra Eglīte, Krista Strazdiņa. Lai meitenēm veicas!!! Paldies skolotājām: Anitai Ločmelei, Īrisai Karosai, Ingrīdai Frīdenbergai un Evitai Užulei! Liels paldies arī vecākiem par atbalstu!

Inguna Žogota, Stāstnieku konkursa organizatore