Sākums Notikumi Ekskursija Raunas pusē

postheadericon Ekskursija Raunas pusē

Rudens, tāpat kā pavasaris, mūsu skolā ir ekskursiju laiks. Kā vienmēr autobusu draudzīgi dalījām 2.a, 2.b, 4.a klašu skolēni un audzinātājas.

Ceļš mūs veda uz Vidzemi. Kā pirmais pārsteigums mums bija Cecīļu dabas taka ar līkumaino Dančupīti, kura gadu simtos ar ūdens spēku izveidojusi kanjonu. Tāda ir vienīgā vieta Latvijā.

Nākamais apskates objekts bija Kieģeļceplis Raunā, kur guvām jaunas zināšanas par to, kāds ir māla ceļš līdz traukam.

Pabijām Velna alā, kur pēc teikā stāstītā, velns slēpa zeltu. Turpat netālu varējām iepazīties ar to, kā top dabīgie un veselīgie dārzeņu čipsi, cienājāmies ar tēju un maizītēm. Mājās braucot apskatījām Raunas Staburagu.

Ekskursiju noslēdzām ar lielveikalu un mājās ieradāmies laimīgi un pārguruši. Aizbrauciet un izbaudiet arī jūs!

Ilonda, Elza - 4.a klase