Sākums Notikumi Palīdzēsim Neptūnam uzveikt atkarību!

postheadericon Palīdzēsim Neptūnam uzveikt atkarību!

Mēs visi zinām, ka pēdējie trīs skolas gadi ir grūtākie un atbildīgākie, tieši tādēļ Neptūns parūpējas par to, lai mums tie kļūtu vieglāki un pozitīvām emocijām bagātāki! Taču šajā vasarā Neptūnam radās atkarība no spēles "Pokemon GO". Šīs atkarības dēļ Neptūns nepilnvērtīgi pildīja savus pienākumus, tāpēc mēs, divpadsmitie, lūdzām vidusskolas jauniņajiem, desmitajiem, palīdzēt atkarību uzveikt! Viņi lika saprast, ka jebkurā vecuma posmā un jebkura dzimuma cilvēks spēj atrast nodarbes, kas liek justies laimīgam, taču nerada kaitējumu dzīves kvalitātei. Mēs sakām paldies par viņu palīdzību un ieguldīto darbu, un ar lielu prieku uzņemam 10. klases audzēkņus savā "vidusskolnieku pulciņā"! Protams, esam pateicīgi arī skolotājām par pacietību un atbalstu pasākumu norisē!

I.Gaiša Kokneses vidusskolas divpadsmitie