Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi Rudens ekskursijā kopā ar klasesbiedriem

postheadericon Rudens ekskursijā kopā ar klasesbiedriem

20.septembrī abas 5.klases un 6.b.klase devāmies uz Valguma pasauli Engures novadā. Tā ir vieta veselīgai atpūtai, labsajūtai un priekam. Kaut gan laiks bija pavēss, pastaiga pa Baskāju taku 2 stundu garumā bija aizraujoša. Pēc tam bija relaksējošs pasākums ar karstām kāju vannām un ārstniecības augu tēju. Pēc tam devāmies uz Klapkalnciema jūrmalu. Starp mums bija tādi bērni, kas jūru redzēja pirmo reizi!! Tad ekskursija pa Šlokenbekas pili, kur daži teicās redzējuši Balto dāmu, un tad mājupceļš ar iegriešanos Tukumā un, protams, lielveikals! Tagad gaidām pavasari un gudrojam, kurp atkal varētu aizbraukt!!

Klases ekskursijā pavadīja Dace Skopāne, Sandra Māliņa un Ingrīda Frīdenberga