Sākums Notikumi Akcija "Lai grāmata neguļ plauktā!"

postheadericon Akcija "Lai grāmata neguļ plauktā!"

Šoruden, sākoties jaunajam mācību gadam, biedrība "Sajūtu Pasaule" uzsāka vienkāršu, bet ļoti jauku grāmatu akciju "Lai grāmata neguļ plauktā!". Noteikti katram ir kāda mīļa grāmatiņa, kura ir izlasīta, kura ir iedvesmojusi, iepriecinājusi, devusi daudz jauku emociju, sajūtu un pārdomu.

Tādēļ biedrība "Sajūtu Pasaule" aicināja katru lasītāju piedalīties šajā akcijā, dāvinot kādu no savām grāmatām citam bērnam, sniedzot viņam iespēju sajust atbalstu, sajust kopābūšanas spēku, izlasīt kādu īpašu grāmatu un dalīties priekā atkal ar citiem.

Piedalīties akcijā bija pavisam vienkārši! Bija jāatrod grāmatiņa, kura ļoti patikusi, kura iepriecinājusi, kura būtu interesanta bērniem vecumā no apmēram 6 līdz 15 gadiem, kuru īsti negribas izmest, tomēr vairs nav aktuāla ikdienā, kura vēl ir gana glīta un akurāta, lai nodotu kādam citam lasītājam. Bija jāieraksta iekšā savs vēstījums jaunajam grāmatiņas īpašniekam - kāds vēlējums, uzmundrinošs citāts, atziņa, padoms, savas sirds-gudrība, kas Tu esi, datumu, pilsētu, no kuras nāc. Pateicoties aptieku tīkla "Latvijas aptieka" atsaucībai, grāmatiņu varēja nogādāt jebkurā "Latvijas aptieka" aptiekā visā Latvijā! Arī mēs tā izdarījām! Tālāk grāmatiņām pievienos pavadvēstuli, un tās dosies pie saviem jaunajiem saimniekiem - bērniem un jauniešiem rūpēs nonākušajās ģimenēs!

Paldies I.Gaiša Kokneses vidusskolas skolēniem, kas piedalījās šajā akcijā: Elizabetei Skrastiņai, Artūram Aizporietim, Danielai Grotus, Paulai Vītoliņai, Alisei Leikumai, Laumai Lāsmai Rugainei, Aleksim Krūmiņam, Patrīcijai Bērzkalnei, Kristeram Bitem, Edgaram Butānam, Alisei Ļubinskai, Elzai Lazdiņai, Alisei Krūmiņai, Ksenijai Vītoliņai, Elīzai Matušonokai. Paldies viņu skolotājām par mudināšanu: Birutai Ozolai, Ingrīdai Frīdenbergai un Ilutai Matušonokai. Paldies skolēnu vecākiem par atsaucību un ieinteresētību!