Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi Tīnei - 25

postheadericon Tīnei - 25

Folkloras kopa "Tīne" Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā darbojas kopš 1991.gada. Šogad "Tīnei" - apaļi 25! Tieši 26.februārī pirms divdesmit pieciem gadiem pirmie "Tīnes" dalībnieki sanāca uz pirmo mēģinājumu. Pa šiem gadiem izauguši un tautās aizgājuši daudzi. Daži bijušie "Tīnes" dalībnieki joprojām darbojas mūzikas jomā, citiem - katram savas gaitas, bet stiprumu un tautas tradīciju izpratni viņi ir saglabājuši.
2016.gada 26.februārī svinējām savu dzimšanas dienu ar dziesmām, dejām, rotaļām, praktisku darbošanos - gatavojām zirdziņus, jo PEPT tēma šogad ir "ZIRGS". Cienājāmies ar kliņģeriem un atcerējāmies dažnedažādus notikumus.
Paldies "Tīnes" bērnu vecākiem par atbalstu un prieks, ka mūsu mājas visu divdesmit piecu gadu laikā ir nemainīgas - Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola!
Sveiciens plašajai "Tīnes" saimei dzimšanas dienā!

Inguna Žogota,
folkloras kopas "Tīne" vadītāja