Get Adobe Flash player
Sākums Notikumi Dziedi ar skolotāju!

postheadericon Dziedi ar skolotāju!

11. februārī ceturto reizi mūsu skolā notika muzikāls pasākums "Dziedi ar skolotāju!", par kura sagatavošanu un galveno iniciatīvu sakām "Paldies!" Druvim Andriksonam. Koncerta dziesmu pavadījumu spēlēja Druvja audzēkņi, bet vakaru vadīja Jānis Balodis, kurš bija arī aktīvi iesaistījies pirmo "Dziedi ar skolotāju" koncertu organizēšanā.

Jaukus un rūpīgi gatavotus priekšnesumus sniedza skolotāji A. Tarasova, I. Ozoliņa, I. Vancāne, D. Dobrika, S. Stepe, I. Frīdenberga, I. Kalniņa, S Māliņa, I. Māliņs, V. Silovs un skolas direktors M. Reinbergs.

Paldies skolēniem, kuri uzaicināja skolotājus mēģinājumos jautri un koncertā radoši iepriecināt klātesošos! Paldies koncerta apmeklētājiem un skatītājiem.