Sākums Notikumi XI absolventu salidojums

postheadericon XI absolventu salidojums

17.oktobrī Kokneses sporta hallē Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas XI absolventu salidojums bija sapulcējies apmēram 800 cilvēkus -  absolventus, to skolas biedrus, skolotājus, tehniskos darbiniekus un citus viesus, kas atsaucās direktora Māra Reinberga aicinājumam: “Lai absolventu salidojums mūs vieno garīgai saskaņai, labestībai, tikšanās priekam, gaišām atmiņām un savas izaugsmes apliecinājumam! Lai Kokneses ozolu spēku un tikai Koknesei piemītošo auru pasmeļ un izjūt ikviens mūsu skolas tuvāks un tālāks ciemiņš”.

No plkst. 16.00 skolas durvis bija atvērtas, lai ikviens, kurš vēlējās, varētu apskatīt modernās skolas telpas un gremdēties atmiņās par šeit pavadītajiem gadiem. Pēc pastaigas pa vidusskolas plašajiem gaiteņiem, viesi devās uz piemiņas brīdi Atradzes kapsētā. Ar rudenīgiem ziediem un siltu sveču liesmiņu tika atdots gods mūžībā aizgājušajiem pedagogiem un klasesbiedriem.

XI absolventu salidojums tika atklāts ar svinīgu skolas direktora Māra Reinberga un Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra uzrunu. Vakara saviesīgā daļa sākās skolas pedagogu un audzēkņu priekšnesumi, skanēja dzidras jauktā kora balsis, deju ritmos virpuļoja skolas tautas deju kolektīvi. Tika godināti pensionētie skolas pedagogi. Normunda Jakušonoka un grupas izpildījumā skanēja gan vecas, gan jaunas dziesmas un raitā deju solī devās absolventi un skolotāji.

Katram absolventam bija savs stāsts par skolas laikiem, atceroties savus darbus un nedarbus, atgriežoties bērnībā un izjūtot nostaļģiju pēc jaunības draiskulībām. Kuplais dalībnieku pulks bija pierādījums tam, ka absolventi jūtas piederīgi gan laikam un vietai, gan savai skolai. Bija patiess prieks visiem satikties!