Sākums Notikumi Skolēni iepazīst Kokneses novada domes darbu

postheadericon Skolēni iepazīst Kokneses novada domes darbu

Saulainā pavasara dienā, 21.aprīlī, kad līdz eksāmenu sesijai atlicis pavisam mazs brīdis, 12.b klases skolēni domāja par savu karjeras izvēli nākotnē. Skolēni devās iepazīt Kokneses novada domes darbu. Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Ita Lejiņa iepazīstināja ar dzimtsarakstu nodaļas darbu un sniegtajiem pakalpojumiem un iepazīstināja ar domes darbu. Skolēni tikās ar domes priekšsēdētāju Daini Vingri, kurš skolēnus aicināja apgūt zināšanas gan tepat Latvijā, gan ārzemēs un atgriezties Koknesē. Skolēni interesējās par iespējām novada darba tirgū. Novada domes darbinieki iepazīstināja ar saviem pienākumiem un izaicinājumiem darbā. Jaunieši ir savas karjeras izvēles priekšā, un iespējams pēc laika kāds kā kvalificēts speciālists atgriezīsies šeit, savā Koknesē.