Sākums Notikumi

postheadericon Gaidīsim!

postheadericon Aicinām!

postheadericon Stāstnieku konkursā Jumpravā

10.novembrī Jumpravas kultūras namā notika Stāstnieku konkursa "Teci teci, valodiņa" Piedaugavas novada pusfināls. Konkursā piedalījās 33 skolēni no Jumpravas, Lēdmanes, Lielvārdes, Ķeguma, Pļaviņām, Aizkraukles un Kokneses. Deviņi labākie 2. decembrī piedalīsies Stāstnieku konkursa finālā Rīgā. Arī mūsu skolas meitenes: Samanta Dardete un Kristija Rotkāja. Paldies skolotājām Anitai Ločmelei un Īrisai Karosai, kas palīdzēja gatavoties konkursam. Liels paldies arī vecākiem par atbalstu! Lai meitenēm veicas arī Rīgā!

postheadericon Latvijas Valsts svētkiem veltītā svinīgā rīta līnija

15. novembrī mūsu skolā notika Latvijas Valsts svētkiem veltīta svinīga rīta līnija, kurā skolas jaunsargi Goda sardzē bija pie karoga, skolēni dziedāja Valsts himnu. Direktors Māris Reinbergs stāstīja par vēsturiskajiem notikumiem, kuri saistās ar novembri pirms 99 gadiem. Pasākumā skanēja zēnu un jauktā kora dziesmas un, kā katru gadu, skolas pagalmā pie auseklīšu zīmēm tika noliktas svecītes.

postheadericon 3.a klase iepazīst Koknesi

Dažreiz nemaz nevajag braukt tālās ekskursijās. Vajag tā labi apskatīties tepat apkārt un ieraudzīt, ka ir vietas, kur Tu vēl neesi bijis. Tā nolēma arī 3.a klase, skolotājas Anitas Ločmeles vadībā un 19.oktobrī devās pastaigā pa Koknesi, lai apmeklētu 2 objektus - Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centru un biedrības "Baltaine" Radošo māju. Šajās fotogrāfijās būs ieskats tajos piedzīvojumos, kas Radošajā mājā, bet par to, ko skolēni redzēja un darīja Dienas centrā, pajautājiet viņiem paši!

postheadericon Ekskursiju laiks

Saulainā 27.septembra rītā 5.a, 5.b, 6.a, 6.b un 7.b.klase devās ekskursijā uz Cēsu novadu. Turp ceļš vijās caur gleznaino Piebalgu, līdz nonācām Raunā. Te mēs bijām siera un makaronu ražotnē.Varējām degustēt dažādās siera šķirnes, kas ražotas no dabiskām izejvielām. Tad devāmies uz Dabas taku un dārzeņu čipsu ražotni. Pēc tam braucām uz Cēsīm, kur pavisam netālu no pilsētas ir Mini zoodārzs. Te redzējām kamieļus, lamas, alpakus un skumjo ēzelīti. Bija arī citi dzīvnieki. Varējām cienāties ar kamieļmātes piena pankūkām. Izbaudījām arī lēkāšanu pa savdabīgu batutu. Mājup braucām caur Siguldu un varējām vērot īsti krāšņu rudeni. Ekskursijā klases pavadīja skolotājas D.Skopāne, S.Māliņa, I.Frīdenberga un skolotājs A.Skopāns. Diena bija neierasti silta un saulaina, un visiem šķita, ka ekskursija patiešām izdevusies.

postheadericon Olimpiskā diena

22.septembrī visi mūsu skolas skolēni un skolotāji piedalījās Latvijas Olimpiskajā dienā! Šogad tās devīze bija "Vingro svaigā gaisā!". Pasākumā skolēni gan vingroja, gan piedalījās stafetēs, gan aizrautīgi spēlēja futbolu! Paldies visiem dalību!

postheadericon Lekcijas vecākiem

postheadericon Ārstnieciskā vingrošana