Sākums Notikumi

postheadericon Notikumi

postheadericon Ģimeņu sporta diena

postheadericon Sstikla pūtēji.

6.martā pie mums ciemojās Ventspils stikla pūtēji. Demonstrēja, kā no stikla var pagatavot dažādus interesantus priekšmetus - mazus suvenīrus. Izglītojošā nodarbībā skolēni uzzināja par stiklu daudz vairāk un saņēma arī balvas par pareizām atbildēm uz jautājumiem. Daži pat varēja izmēģināt praktiski, kā strādāt ar stiklu.
Šī tikšanās labi papildināja dabas zinību stundās apgūto.

postheadericon Piedaugavas novada folkloras kopu skatē "Tīnei" 1.pakāpe!

2.martā Lēdmanes pamatskolā notika Piedaugavas novada folkloras kopu skate, kurā piedalījās 7 bērnu un jauniešu folkloras kopas no Katlakalna, Allažiem, Zaķumuižas, Pļaviņām, Jaunjelgavas, Lēdmanes un Kokneses.
Katra kopa rādīja savu 7 minūšu programmu, kā arī izdziedājām kopdziesmu un rādījām kopīgo rotaļu. Bet pēc tam visi kopā izdancojām 9 rotaļas. Diena beidzās ar jautrām darbnīcām, kurās bērni daudz ko iemācījās un arī sagatavoja paši sev dāvanas, kuras aizvest uz mājām.
I.Gaiša Kokneses vidusskolu pārstāvēja 14 "Tīnes" bērni un ieguva 1.pakāpes diplomu!
Paldies visiem par sadarbību!
Inguna Žogota, folkloras kopas "Tīne" vadītāja

postheadericon Vecākiem!

postheadericon Aicinām uz pasākumu!

postheadericon Teņa dienas danči

Jau Teņa dienas priekšvakarā, 16.janvārī tika daudz dancots un līksmots! 1.-4.klašu skolēni izdancoja gan zināmas, gan retāk dancotas dejas: Līkumdanci, Cūkīnu, Oiru, Žīdu, Āzīti, Raganu, Pankūkas, Cūkas driķos... Paldies visiem dancotājiem!

postheadericon Rūķu darba diena

21.decembrī, kad diena vairs īsāka nerūk,  1.-4.klašu skolēni svinēja Ziemas Saulgriežus. 4.klase bija sagatavojusi jauku uzvedumu "Rūķu darba diena", bet pēc uzveduma bija koncerts, kurā bija gan dejas, gan dziesmas, gan individuāli priekšnesumi, gan pašdarbības kolektīvu priekšnesumi, gan klašu sveicieni Ziemassvētkos. Paldies visiem par lielisko pasākumu!

postheadericon Priecīgus Ziemassvētkus!

postheadericon Aicinām!