Sākums Notikumi

postheadericon Notikumi

postheadericon Teņa dienas danči

Jau Teņa dienas priekšvakarā, 16.janvārī tika daudz dancots un līksmots! 1.-4.klašu skolēni izdancoja gan zināmas, gan retāk dancotas dejas: Līkumdanci, Cūkīnu, Oiru, Žīdu, Āzīti, Raganu, Pankūkas, Cūkas driķos... Paldies visiem dancotājiem!

postheadericon Rūķu darba diena

21.decembrī, kad diena vairs īsāka nerūk,  1.-4.klašu skolēni svinēja Ziemas Saulgriežus. 4.klase bija sagatavojusi jauku uzvedumu "Rūķu darba diena", bet pēc uzveduma bija koncerts, kurā bija gan dejas, gan dziesmas, gan individuāli priekšnesumi, gan pašdarbības kolektīvu priekšnesumi, gan klašu sveicieni Ziemassvētkos. Paldies visiem par lielisko pasākumu!

postheadericon Priecīgus Ziemassvētkus!

postheadericon Aicinām!

postheadericon Gaidīsim!

postheadericon Aicinām!

postheadericon Stāstnieku konkursā Jumpravā

10.novembrī Jumpravas kultūras namā notika Stāstnieku konkursa "Teci teci, valodiņa" Piedaugavas novada pusfināls. Konkursā piedalījās 33 skolēni no Jumpravas, Lēdmanes, Lielvārdes, Ķeguma, Pļaviņām, Aizkraukles un Kokneses. Deviņi labākie 2. decembrī piedalīsies Stāstnieku konkursa finālā Rīgā. Arī mūsu skolas meitenes: Samanta Dardete un Kristija Rotkāja. Paldies skolotājām Anitai Ločmelei un Īrisai Karosai, kas palīdzēja gatavoties konkursam. Liels paldies arī vecākiem par atbalstu! Lai meitenēm veicas arī Rīgā!

postheadericon Latvijas Valsts svētkiem veltītā svinīgā rīta līnija

15. novembrī mūsu skolā notika Latvijas Valsts svētkiem veltīta svinīga rīta līnija, kurā skolas jaunsargi Goda sardzē bija pie karoga, skolēni dziedāja Valsts himnu. Direktors Māris Reinbergs stāstīja par vēsturiskajiem notikumiem, kuri saistās ar novembri pirms 99 gadiem. Pasākumā skanēja zēnu un jauktā kora dziesmas un, kā katru gadu, skolas pagalmā pie auseklīšu zīmēm tika noliktas svecītes.

postheadericon 3.a klase iepazīst Koknesi

Dažreiz nemaz nevajag braukt tālās ekskursijās. Vajag tā labi apskatīties tepat apkārt un ieraudzīt, ka ir vietas, kur Tu vēl neesi bijis. Tā nolēma arī 3.a klase, skolotājas Anitas Ločmeles vadībā un 19.oktobrī devās pastaigā pa Koknesi, lai apmeklētu 2 objektus - Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centru un biedrības "Baltaine" Radošo māju. Šajās fotogrāfijās būs ieskats tajos piedzīvojumos, kas Radošajā mājā, bet par to, ko skolēni redzēja un darīja Dienas centrā, pajautājiet viņiem paši!

Vairāk rakstu...