Get Adobe Flash player
Sākums Erasmus+ Vēl viens turpinājums mākslu virknei

postheadericon Vēl viens turpinājums mākslu virknei

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā tuvojas noslēgumam starptautiskais ERASMUS+ projekts “TEACH” jeb “Eiropas mākslu virkne”. Janvāra beigās bija piektā reize, kad mūsu skolēni devās uz kādu no projekta dalībskolām, un šoreiz tā bija Kopernika ģimnāzija Lēningenā, kas atrodas Vācijā, diezgan netālu no Brēmenes. Kā parasti, tā arī šajā nedēļā projektā veicamie uzdevumi bija saistīti ar kādu mākslas jomu, bet vācieši iespēju izpausties mākslā bija saistījuši ar skaudru mūsdienu aktualitāti – bēgļiem Eiropā. Skolēni uzklausīja reālus bēgļu stāstus, dalījās pārdomās par to, kas notiks nākotnē, un, strādājot starptautiskās grupās, veidoja gleznojumus uz stikla sienas par māju un rītdienas tēmu.

Grupu veikumi bija ļoti atšķirīgi satura, noskaņas un izmantoto līdzekļu ziņā, taču visus vienoja doma par to, ka rītdienai jābūt labākai.