Sākums Skolēniem Projekta "Skolas Soma" atklāšanas pasākums

postheadericon Projekta "Skolas Soma" atklāšanas pasākums

Kokneses novada izglītības iestāžu 5-9 klašu pārstāvji 6. Septembrī devās uz projekta "Skolas Soma" atklāšanas pasākumu Arēnā Rīga, kur bija sabraukuši 6000 skolēnu no visas Latvijas. Visas dienas garumā bija iespēja apskatīt un piedalīties dažādās ar kultūru saistītās aktivitātēs. Tās bija saistītas ar mākslu, kino, mūziku, skatuves mākslu, arhitektūru un dizainu, kultūras mantojumu, literatūru un novadpētniecību. Pēc šīm aktivitātēm bija ļoti skaists koncerts, kuru vadīja Valters Frīdenbergs. Koncertā piedalijās Rūta Dūduma, Daumants Kalniņš, Justs, Raimonds Pauls, Eda Vārdi, grupa "Dagamba", Laima Jansone un citi pazīstami mūziķi. Šis bija viens no skaistajiem pasākumiem, gaidot Latvijas simtgadi.

Paula Užule un Estere Vingre