Sākums Skolēniem Stāstnieku konkursā

postheadericon Stāstnieku konkursā

Stāstnieku konkursā "Teci teci, valodiņa" šogad tēma: Zinu zinu tēva sētu. Piedalījās nedaudz skolēnu, bet tie, kas bija uzņēmīgi, griboši sevi parādīt un citus paklausīties. Stāsti un pasakas bija visdažādākās, arī ātrrunas un anekdotes interesantas. Pašas labākās stāstnieces - SAMANTA DARDETE un KRISTIJA ROTKĀJA tika izvirzītas uz Piedaugavas novada pusfinālu, kas notiks 10.novembrī, Jumpravas kultūras namā.
Paldies arī pārējiem konkursa dalībniekiem par uzņēmību! Konkursā vēl piedalījās: Sofija Romanovska, 1.a klase, Valters Nikolajevs, 2.b klase, Ance Grudule, 5.a klase, Kate Ozola, 6.b klase.
Paldies arī skolotājiem, kuri palīdzēja skolēniem sagatavoties: Birutai Ozolai, Dacei Dobrikai, Anitai Ločmelei, Īrisai Karosai, Andrai Kārkliņai, Ingrīdai Frīdenbergai.
Paldies arī skolēnu vecākiem par atbalstu!