Sākums Skolēniem

postheadericon Skolēniem

postheadericon ATVĒRTIE SPORTA VAKARI KSC

ATVĒRTIE SPORTA VAKARI KOKNESES SPORTA CENTRĀ

Katru trešdienu un svētdienu notiek atvērtie sporta vakari Kokneses sporta centrā! Ikviens tiek aicināts apmeklēt Kokneses sporta centru un bez maksas izmēģināt sporta halles un trenažieru zāles pakalpojumus!

Pasākumi ir bez maksas! Atvērtie sporta vakari tiek organizēti projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

postheadericon Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana fizioterapeita pavadībā bērniem stājas korekcijai.

Arī nākošās nodarbības bērni var apmeklēt kopā ar vecākiem (iepriekš piesakoties) vispārējās veselības uzlabošanai un muskuļu attīstībai.

postheadericon Gaidām vecākus!

postheadericon Stāstnieku konkursā

Stāstnieku konkursā "Teci teci, valodiņa" šogad tēma: Zinu zinu tēva sētu. Piedalījās nedaudz skolēnu, bet tie, kas bija uzņēmīgi, griboši sevi parādīt un citus paklausīties. Stāsti un pasakas bija visdažādākās, arī ātrrunas un anekdotes interesantas. Pašas labākās stāstnieces - SAMANTA DARDETE un KRISTIJA ROTKĀJA tika izvirzītas uz Piedaugavas novada pusfinālu, kas notiks 10.novembrī, Jumpravas kultūras namā.
Paldies arī pārējiem konkursa dalībniekiem par uzņēmību! Konkursā vēl piedalījās: Sofija Romanovska, 1.a klase, Valters Nikolajevs, 2.b klase, Ance Grudule, 5.a klase, Kate Ozola, 6.b klase.
Paldies arī skolotājiem, kuri palīdzēja skolēniem sagatavoties: Birutai Ozolai, Dacei Dobrikai, Anitai Ločmelei, Īrisai Karosai, Andrai Kārkliņai, Ingrīdai Frīdenbergai.
Paldies arī skolēnu vecākiem par atbalstu!

postheadericon Jauni pulciņi

Gitas Tenisas vadībā skolā sākuši darboties ļoti interesanti pulciņi:

· Vide un tēlotājmāksla, kurā aicināti darboties 6.-9.klašu skolēni. Šajās nodarbībās ar vienkāršiem uzdevumiem skolotāja cenšas veidot izpratni, kas ir tēlotājmāksla un kā tā izpaužas.

· Tradīcijas un mode. Arī šajās nodarbībās aicināti 6.-9.klašu skolēni. Daži skolēni mainās un piedalās tikai atsevišķās nodarbībās, citi apmeklē nodarbības regulāri. Arī šajās nodarbībās uzdevumi ir īsi un ātri padarāmi.

· Prezentācijas māksla - vairāk domāta 10.-12.klašu skolēniem. Trīs interesenti izteikuši vēlēšanos piedalīties Biznesa ideju konkursā, ko organizē Kokneses novada dome. Skolotāja viņiem palīdz sagatavot projektu. Vēl šajās nodarbībās tiks veidots priekšstats par vizītkartes un portfolio veidošanu un izmēģināti dažādi netradicionāli prezentēšanas paņēmieni.

Skolēni gatavo arī savas DIENASGRĀMATAS, kurās tiek krātas piezīmes, pārdomas, skices, uzmetumi, idejas. Tās ir pavisam citādas dienasgrāmatas, gan pēc satura, gan pēc formāta.

Nodarbības notiek otrdienās, trešdienās un ceturtdienās.

postheadericon Atvērtie sporta vakari KSC

postheadericon 2017.gada 1.septembris mūsu skolā

postheadericon Par izglītības portālu Uzdevumi.lv

Portāla Uzdevumi.lv mērķis, pielāgojot diagnosticējošo darbu izpildei tiešsaistē, ir veicināt inovatīvo informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) izmantošanu skolēnu zināšanu pārbaudē, kā arī modernizēt un atvieglot darbu vērtēšanas un analīzes procesu.

Jau kopš 2009. gada portālā Uzdevumi.lv skolotājiem no visas Latvijas ir iespēja veidot tiešsaistes jeb elektroniskos pārbaudes darbus vai mājasdarbus un nosūtīt tos skolēniem. Šāda sistēma atvieglo un palīdz dažādot mācību procesu gan skolotājiem, gan skolēniem.

Portālā ir pieejami materiāli arī patstāvīgai mācību priekšmetu apguvei - uzdevumi, teorija un testi 1. - 12. klasei. 2016./2017. mācību gadā portālā ir reģistrējušies vairāk nekā 190 000 lietotāju un pieejami vairāk nekā 5 000 000 uzdevumu variantu skolas mācību priekšmetos. Katram uzdevumam ir izveidoti vairāki varianti, līdz ar to skolēnam, iesniedzot nepareizu atbildi, ir iespēja uzdevumu pildīt atkārtoti, katru reizi saņemot jaunu tā paša uzdevuma variantu.

Skolēni, pildot uzdevumus, uzreiz pēc atbildes iesniegšanas saņem novērtējumu, redz pareizo atbildi un atbildes skaidrojumu, tādējādi mācoties paši no savām kļūdām. Turpretī skolotāju sūtītos tiešsaistes pārbaudes darbus vai mājasdarbus sistēma izlabo automātiski, tādējādi ietaupot pedagoga laiku. Savukārt Uzdevumi.lv reģistrētie vecāki saņem detalizētu informāciju par bērna sasniegtajiem rezultātiem portālā.

Reģistrēšanās portālā, pieeja mācību materiāliem dažādos mācību priekšmetos, kā arī elektronisko pārbaudes darbu veidošana skolotājiem, pārbaudes darbu saņemšana un izpilde skolēniem un atskaites vecākiem ir bez maksas.

Kā papildus maksas pakalpojums tiek piedāvāts PROF, kas sniedz pareizās atbildes un skaidrojumus jebkuram uzdevumam portālā, kā arī dod pieeju iepriekšējo gadu valsts pārbaudes darbu uzdevumiem, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas un sagatavoties diagnosticējošajiem darbiem un eksāmeniem.

Informāciju sagatavoja:

Evija Tukiša