Sākums Skolēniem

postheadericon Skolēniem

postheadericon Gaidām mūsu skolā!

postheadericon ATVĒRTIE SPORTA VAKARI KSC

ATVĒRTIE SPORTA VAKARI KOKNESES SPORTA CENTRĀ

Katru trešdienu un svētdienu notiek atvērtie sporta vakari Kokneses sporta centrā! Ikviens tiek aicināts apmeklēt Kokneses sporta centru un bez maksas izmēģināt sporta halles un trenažieru zāles pakalpojumus!

Pasākumi ir bez maksas! Atvērtie sporta vakari tiek organizēti projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

postheadericon Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana fizioterapeita pavadībā bērniem stājas korekcijai.

Arī nākošās nodarbības bērni var apmeklēt kopā ar vecākiem (iepriekš piesakoties) vispārējās veselības uzlabošanai un muskuļu attīstībai.

postheadericon Gaidām vecākus!

postheadericon Stāstnieku konkursā

Stāstnieku konkursā "Teci teci, valodiņa" šogad tēma: Zinu zinu tēva sētu. Piedalījās nedaudz skolēnu, bet tie, kas bija uzņēmīgi, griboši sevi parādīt un citus paklausīties. Stāsti un pasakas bija visdažādākās, arī ātrrunas un anekdotes interesantas. Pašas labākās stāstnieces - SAMANTA DARDETE un KRISTIJA ROTKĀJA tika izvirzītas uz Piedaugavas novada pusfinālu, kas notiks 10.novembrī, Jumpravas kultūras namā.
Paldies arī pārējiem konkursa dalībniekiem par uzņēmību! Konkursā vēl piedalījās: Sofija Romanovska, 1.a klase, Valters Nikolajevs, 2.b klase, Ance Grudule, 5.a klase, Kate Ozola, 6.b klase.
Paldies arī skolotājiem, kuri palīdzēja skolēniem sagatavoties: Birutai Ozolai, Dacei Dobrikai, Anitai Ločmelei, Īrisai Karosai, Andrai Kārkliņai, Ingrīdai Frīdenbergai.
Paldies arī skolēnu vecākiem par atbalstu!

postheadericon Jauni pulciņi

Gitas Tenisas vadībā skolā sākuši darboties ļoti interesanti pulciņi:

· Vide un tēlotājmāksla, kurā aicināti darboties 6.-9.klašu skolēni. Šajās nodarbībās ar vienkāršiem uzdevumiem skolotāja cenšas veidot izpratni, kas ir tēlotājmāksla un kā tā izpaužas.

· Tradīcijas un mode. Arī šajās nodarbībās aicināti 6.-9.klašu skolēni. Daži skolēni mainās un piedalās tikai atsevišķās nodarbībās, citi apmeklē nodarbības regulāri. Arī šajās nodarbībās uzdevumi ir īsi un ātri padarāmi.

· Prezentācijas māksla - vairāk domāta 10.-12.klašu skolēniem. Trīs interesenti izteikuši vēlēšanos piedalīties Biznesa ideju konkursā, ko organizē Kokneses novada dome. Skolotāja viņiem palīdz sagatavot projektu. Vēl šajās nodarbībās tiks veidots priekšstats par vizītkartes un portfolio veidošanu un izmēģināti dažādi netradicionāli prezentēšanas paņēmieni.

Skolēni gatavo arī savas DIENASGRĀMATAS, kurās tiek krātas piezīmes, pārdomas, skices, uzmetumi, idejas. Tās ir pavisam citādas dienasgrāmatas, gan pēc satura, gan pēc formāta.

Nodarbības notiek otrdienās, trešdienās un ceturtdienās.

postheadericon Atvērtie sporta vakari KSC

postheadericon 2017.gada 1.septembris mūsu skolā