Sākums Skolēniem

postheadericon Skolēniem

postheadericon Nodarbība vecākiem

postheadericon Projekta "Skolas Soma" atklāšanas pasākums

Kokneses novada izglītības iestāžu 5-9 klašu pārstāvji 6. Septembrī devās uz projekta "Skolas Soma" atklāšanas pasākumu Arēnā Rīga, kur bija sabraukuši 6000 skolēnu no visas Latvijas. Visas dienas garumā bija iespēja apskatīt un piedalīties dažādās ar kultūru saistītās aktivitātēs. Tās bija saistītas ar mākslu, kino, mūziku, skatuves mākslu, arhitektūru un dizainu, kultūras mantojumu, literatūru un novadpētniecību. Pēc šīm aktivitātēm bija ļoti skaists koncerts, kuru vadīja Valters Frīdenbergs. Koncertā piedalijās Rūta Dūduma, Daumants Kalniņš, Justs, Raimonds Pauls, Eda Vārdi, grupa "Dagamba", Laima Jansone un citi pazīstami mūziķi. Šis bija viens no skaistajiem pasākumiem, gaidot Latvijas simtgadi.

Paula Užule un Estere Vingre

postheadericon Iekšējās kārtības noteikumi

1) Izraksts no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas “Iekšējās kārtības noteikumi” Apstiprināti: 2012.g. 28.augustā

2) Kārtība par direktora, pedagogu, citu darbinieku un skolēna rīcību, ja tiek konstatēta fiziska vai emocionāla vardarbība skolā

postheadericon Kārtība, ja tiek konstatēta fiziska vai emocionāla vardarbība skolā

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas "Kārtība par direktora, pedagogu, citu darbinieku un skolēna rīcību,
ja tiek konstatēta fiziska vai emocionāla vardarbība skolā"

postheadericon MĀCĪBU SASNIEGUMU VĒRTĒŠANAS KĀRTĪBA

Skolēnu mācību sasniegumu vērtēšanas mērķis un uzdevumi

Mērķis – nodrošināt vienotu pieeju skolēnu mācību sasniegumu novērtēšanā.

Uzdevumi

* Konstatēt skolēnu zināšanas un prasmes mācību gada vai temata sākumā (ievadvērtēšana)

* Uzlabot skolēna mācību sasniegumus mācību procesa laikā (kārtējā vērtēšana)

* Noteikt skolēna zināšanu un prasmju apguves līmeni (nobeiguma vērtēšana)

Pielikumi:
Vertesanas_kartiba.pdfVertesanas_kartiba.pdf[ ]350 Kb

postheadericon Zinību diena

postheadericon Gaidām mūsu skolā!

postheadericon Nodarbības 8. un 9.klases skolēniem par kontracepciju un seksuāli transmisīvajām infekcijām.

postheadericon ATVĒRTIE SPORTA VAKARI KSC

ATVĒRTIE SPORTA VAKARI KOKNESES SPORTA CENTRĀ

Katru trešdienu un svētdienu notiek atvērtie sporta vakari Kokneses sporta centrā! Ikviens tiek aicināts apmeklēt Kokneses sporta centru un bez maksas izmēģināt sporta halles un trenažieru zāles pakalpojumus!

Pasākumi ir bez maksas! Atvērtie sporta vakari tiek organizēti projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Vairāk rakstu...