Get Adobe Flash player
Home Sasniegumi

postheadericon Sasniegumi

postheadericon Otto Asmusa panākumi

There are no translations available.

2017.gada 20.aprīlī Gētes institūtā Rīgā notika vācu valodas valsts olimpiādes laureātu apbalvošana. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 11.a klases skolnieks Otto Asmuss par iegūto 2.vietu saņēma medaļu un diplomu. Tas ir teicams sasniegums, jo jāsacenšas bija gan ar Rīgas Valsts vācu, gan ar citu ģimnāziju skolēniem, kuriem vācu valodas stundu skaits nedēļā ir daudz lielāks. Valsts olimpiādes 3.posms notiek divās kārtās, pirmajā kārtā jāraksta domraksts, otrajā kārtā žūrija vērtē dalībnieku sarunvalodas prasmes. Skolēnam ir ne tikai jāprot labi runāt vāciski, bet arī labi jāorientējas aktuālākajos notikumos politikā pasaulē un Latvijā, viņam jāprot loģiski pamatot un izteikt savu domu. Otto ir gandarīts par sasniegto, tikai žēl, ka pietrūka 2 punktu, lai būtu bijusi iespēja piedalīties Baltijas valstu vācu valodas olimpiādē, bet vēl jau to iespējams izdarīt nākošajā gadā.

Vislielākais prieks Otto ir par iespēju vasarā vienu mēnesi pavadīt Vācijā, tā ir balva par labajiem sasniegumiem olimpiādē. Pirmās divas nedēļas Otto dzīvos kādā vācu ģimenē un apmeklēs vietējo skolu, bet vēlāk iepazīsies ar Vācijas ievērojamākām vietām un, protams, pilnveidos savas vācu valodas zināšanas.

 

postheadericon Koknesiešu panākumi volejbola sacensībās "LĀSES KAUSS 2017"

There are no translations available.

8.aprīlī Rīgā Skonto sporta kompleksā, sešpadsmito reizi notika tradicionālās skolu jaunatnes volejbola sacensības "LĀSES KAUSS 2017". Kokneses vidusskolas sportisti bija ieguvuši tiesības pārstāvēt savu skolu pamatskolas zēnu un vidusskolas jauniešu grupās. Lāses kausa finālā piedalījās 123 komandas no Latvijas skolām, kas pārstāvēja 48 novadus. Kokneses novadu pārstāvēja arī Bebru pamatskolas meiteņu komanda.

Kokneses vidusskolas 7.-9.klašu zēnu komanda šajā turnīrā izcīnīja 1.vietu uzvarot visus pretiniekus deviņās spēlēs pēc kārtas. Tas nozīmē, ka visas spēles bija emocijām bagātas, spraigas un ļoti atbildīgas. Komandā spēlēja Edgars Kalnozols, Aldis Sproģis, Raivis Pālēns, Matīss Zaļais, Jurģis Rēķis, Dāvis Derkačs, Matīss Šumskis, Helmuts Sokolovs un Mareks Koļesņikovs.
Vidusskolas jauniešu komanda trīsdesmit komandu konkurencē izcīnīja augsto 6.vietu. Vidusskolniekiem pavisam maz pietrūka, lai iekļūtu to četru komandu skaitā, kas dienas beigās cīnījās par galvenajām balvām. Komandā spēlēja Niklāvs Vingris, Jānis Andrejevs, Ričards Bringa, Viesturs Mozga, Renāts Cīrulis, Ralfs Uškāns un Ģirts Lasmanis.
Līdzjutēju lomās šoreiz iejutās skolas direktors Māris Reinbergs, skolotājas Sandra Māliņa un Inese Vancāne un komandas treneris-sporta skolotājs Ivars Māliņš. 

postheadericon VOLEJBOLA NOTIKUMI

There are no translations available.

24.-25.martā Rīgā, Rīgas Volejbola skolā notika Latvijas Volejbola Federācijas jaunatnes volejbola čempionāta finālturnīrs U-16 grupā zēniem. Čempionātam bija pieteikušās 11 Latvijas sporta skolu komandas. Pēc vairākām spēļu kārtām sezonas garumā, noskaidrojās tās piecas komandas, kas tagad pavasarī cīnīsies par čempionu nosaukumu.To skaitā arī Aizkraukles NSS U-16 zēnu komanda. Aizkraukles novada sporta skolu pārstāvēja Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 7.-9.kl. zēnu komanda.Finālā vēl spēlēja Rīgas VS -2,Rīgas VS-3,Daugavpils BJSS un Kuldīgas NSS komandas. Piektdien pirmajā spēlē ar Daugavpils BJSS tika zaudēts viens sets, bet gala rezultāts ir 3 : 1 Aizkraukles NSS labā. Otrajā spēlē ar Kuldīgas NSS uzvara ar vēl pārliecinošāku rezultātu - 3:0! Sestdien bija jāspēlē ar abām Rīgas volejbola skolas komandām. Pirmajā spēlē pret RVS-2 komandu arī tika zaudēts viens sets, bet gala rezultātā ir uzvara ar 3:1! Pēdējā spēlē, kurā jau bija jānoskaidro 2016./2017.g. sezonas U-16 čempioni tika izcīnīta pārliecinoša uzvara pret RVS-3 ar rezultātu 3:0! Čempionāta otrajā vietā RVS-3 komanda, trešajā vietā RVS-2 zēnu komanda. Aizkraukles NSS komandā spēlēja cēlājs Edgars Kalnozols, uzbrucēji- Matīss Petjukēvičs, Kristers Dardzāns,Aldis Sproģis,Jurģis Rēķis, Helmuts Sokolovs,Raivis Pālēns, libero- Matīss Zaļais un Matīss Šumskis.Labāko spēlētāju balvas saņēma Matīss Petjukēvičs un Kristers Dardzāns. Šie abi spēlētāji arī ir labākie Latvijas U-16 kadetu volejbola izlases uzbrucēji, kas tūlīt aprīlī dosies Beļģiju, lai cīnītos par Latvijas komandas ceļazīmi uz U-17 Eiropas čempionātu!

28.martā Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notika volejbola turnīrs pašiem mazākajiem šī sporta veida pārstāvjiem- 3.-5.klašu komandām. Turnīrā piedalījās piecas komandas no 3.klases, 4a. klases,4b.klases,5a.klases un 5b. klases.Visām komandām bija jāizspēlē viena spēle savā starpā, tas ir desmit turnīra spēles līdz 21 punktam.Ar četrām pārliecinošām uzvarām pirmo vietu ieguva 4a. klases komanda. Komandā spēlēja- Edgars Butāns, Kristers Bite,Oskars Kalnozols un Daniels Stoma. Otrajā vietā 5a.klases komanda un trešajā vietā 5b.klases komanda. Laureātu komandas tika apbalvotas ar medaļām un diplomiem un veicināšanas balvām ceturtajai, piektajai vietai.
8.aprīlī Rīgā sešpadsmito reizi notiks "LĀSES KAUSA" izcīņas sacensības. Tur piedalīsies arī Kokneses vidusskolas un pamatskolas zēnu komandas. Novēlēsim mūsu volejbolistiem panākumus arī šajās sacensībās.

 

postheadericon Lepojamies ar Patrīcijas un Edija sasniegumiem

There are no translations available.

Patrīcija Eiduka stāsta:

"Šogad sezona iesākās neierasti agri, jo jau 31.oktobrī es aizbraucu uz Roveniemi (Somijā) slēpot uz tā saucamo "pirmā sniega" nometni. Somijā es pavadīju nedaudz vairāk kā nedēļu, tad atgriezos mājās uz dažām dienām, lai atpūstos priekš nākošās nometnes kura bija Zviedrijā. Zviedrijas nometnes laikā tika aizvadītas pirmās sacensības šajā sezonā un starts bija izdevies, jo abu dienu sacensībās es izcīnīju otro vietu savā vecuma grupā. Pēc Zviedrijas nometnes atbraucu mājās, bet, tā kā Latvijā nebija sniega, man bija jādodas uz nometni Igaunijā, jo tuvojās svarīgas sacensības, tāpēc treniņi bija nepieciešami. Pirms nometnes es ar tēti, kas man ir arī treneris, un brāli Ediju devāmies uz sacensībām pie Narvas Igaunijas ziemeļu daļā. Sacensībās mums izdevās ļoti labi nostartēt, es izcīnīju uzvaru savā vecuma grupā un Edijs ieguva otro vietu. 2. un 3.janvārī Igaunijā piedalījos atlases sacensībās uz Eiropas jaunatnes olimpiādi, kura notiks Turcijā, un ieguvu pirmo numuru dalībai no Latvijas. Lai sagatavotos nometnei man bija jādodas uz treniņnometni Itālijā, bet nometnes laikā Latvijas olimpiskā komiteja paziņoja, ka Latvija šajā olimpiādē nepiedalīsies drošības apsvērumu dēļ, taču nometne bija ļoti noderīga arī nākošajām gaidāmajām sacensībām. Starp nometnēm, notika Latvijas čempionāti, kuros es un Edijs veiksmīgi nostartējām. Manas lielākās sacensības bija Pasaules pieaugušo čempionāts Lahti (Somijā). Čempionātā es piedalījos 1,4 km sprintā brīvajā stilā, starts izdevās ļoti labs, es izcīnīju 56.vietu no 107. dalībniecēm, un biju ātrākā slēpotāja no Baltijas valstīm. Pēc pasaules čempionāta piedalījos Skandināvijas kausā, kura katru otro gadu viens posms notiek Latvijā. Arī šajās sacensībās startēju ļoti veiksmīgi un biju ātrākā ne tikai no Latvijas, bet arī Baltijas. Slēpošanas sezona beidzās 12.martā, kad tika aizvadīts pēdējais Latvijas čempionāta posms, kurā abi ar Ediju izcīnījām uzvaras. Sezonas rangā esmu uzvarējusi ne tikai savā, bet arī elites grupā. Edijs uzvarēja savā grupā sezonas kopvērtējumu, kas ir ļoti laba motivācija nākošajai sezonai. 18.martā piedalījos biatlona sacensībās un izcīnīju 2.vietu. Kopumā sezona mums ar brāli izdevās ļoti veiksmīga, tagad neliela atpūta un drīz jau sāksies gatavošanās nākošajai sezonai."

 

postheadericon Skatuves runas konkurss

There are no translations available.

2017. gada 14. februārī Pļaviņās notika Pļaviņu un Kokneses starpnovadu skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss.

Ieteicamās daiļdarbu tēmas šogad: es pats, valoda, ģimene, mans novads/pilsēta, brīvība, Tēvzeme.

2017.gadā ievērojamas jubilejas rakstniekiem un dzejniekiem - Jānim Jaunsudrabiņam, Eduardam Veidenbaumam, Mārai Zālītei, Mirdzai Ķempei, Jānim Sirmbārdim, Ilzei Indrānei, Pēterim Brūverim, Jurim Alunānam, Rūtai Skujiņai, Ērikam Ādamsonam, Jāzepam Osmanim, Zentai Mauriņai, Lijai Brīdakai, Imantam Auziņam, Jānim Ziemeļniekam.

I.Gaiša Kokneses vidusskolu pārstāvēja 7 skolēni:

  • Gita Bartuševiča, 1.a klase - ATZINĪBA (skolotāja Ilze Ozoliņa)
  • Samanta Dardete, 2.a klase - 2.VIETA (skolotāja Anita Ločmele)
  • Haralds Luste, 2.a klase - malacis, paldies par piedalīšanos (skolotāja Anita Ločmele)
  • Annija Agne Strazdiņa - ATZINĪBA (skolotāja Īrisa Karosa)
  • Aiga Kondrate - ATZINĪBA (skolotāja Biruta Ozola)
  • Helēna Vilde - malacis, paldies par piedalīšanos (skolotāja Baiba Vingre)
  • Kate Ozola - 2.VIETA (skolotāja Ingrīda Frīdenberga)
Ilzes Ozoliņas foto
 

postheadericon Volejbola sacensības

There are no translations available.

Otrā semestra sākumā notikums numur viens skolu sporta dzīvē ir volejbola sacensības vidusskolām un pamatskolām. Sacensības tradicionāli tiek organizētas Aizkraukles un Kokneses sporta centros.19.janvārī Aizkraukles SC notika vidusskolu turnīrs zēniem un meitenēm. Abās grupās startēja četras komandas. Jauniešiem pārliecinošu pirmo vietu izcīnīja Kokneses vidusskolas komanda uzvarot visās trijās spēlēs ar rezultātu 2:0!Otrajā vietā Neretas vidusskola, trešie Aizkraukles vidusskola un ceturtie Aizkraukles arodskolas jaunieši. Meiteņu komandas sarindojās sekojoši- Aizkraukles vidusskola, Skrīveru vidusskola, Neretas vidusskola un Kokneses vidusskola.

24.janvārī Kokneses SC notika pamatskolu zēnu un meiteņu volejbola turnīrs. No Kokneses vidusskolas 7-9.klašu zēniem tika izveidotas trīs volejbola komandas, jo citas skolas tika pārstāvētas tikai ar vienu komandu-no Bebru pamatskolas. Pirmo vietu izcīnīja komanda KOKNESE-1, otrajā vietā komanda KOKNESES-2, trešajā vietā Bebru pamatskolas komanda un ceturtajā KOKNESES-3 zēnu komanda. Ļoti dīvaini un žēl, ka turnīrā vairs nepiedalās Aizkraukles,Neretas, Pļaviņu, Skrīveru novadu skolu zēnu komandas! Meiteņu grupā komandas sarindojās sekojoši -1.v. Aizkraukles vidusskola, 2.v. Neretas vidusskola., 3.v. Bebru pamatskola, 4.v. Kokneses vidusskola un 5.v. Daudzeses pamatskolas meiteņu komanda.

 

postheadericon Lepojamies ar skolēnu mācību sasniegumiem!

There are no translations available.

Uzvārds Vārds Vidējā atzīme Klase Uzvārds Vārds Vidējā atzīme Klase
1 Dardete Samanta 10,00 2.a 18 Eglīte Meldra 9,27 5.b
2 Užule Marta 9,50 2.a 19 Tālmane Evita 9,09 5.b
3 Vilmane Jolanta 9,50 2.a 20 Lasovska Alise 9,00 5.b
4 Srastiņa Elizabete 10,00 2.b 21 Starzdiņa Krista 9,29 6.a
5 Beķers Edmunds 9,00 2.b 22 Doniks Gusts 9,71 6.b
6 Strazdiņa Annija-Agne 9,33 3. 23 Tramdaka Megija 9,43 6.b
7 Zizlāne Sandija 9,00 3. 24 Krūmiņa Alise 9,29 6.b
8 Kublicka Elizabete 9,40 4.a 25 Vingre Estere 9,29 6.b
9 Zizlāne Ilonda 9,40 4.a 26 Gadzāne Una 9,93 7.a
10 Bērzkalna Patrīcija 9,30 4.a 27 Laurinavičs Daniels 9,27 7.a
11 Lazdiņa Elza 9,30 4.a 28 Liepiņa Līva Liāna 9,13 7.a
12 Vingre Paula 9,20 4.a 29 Ozoliņa Patrīcija Kristiāna 9,31 8.a
13 Butāns Edgars 9,00 4.a 30 Matušonoka Elīza 9,25 8.a
14 Luca Patrīcija 9,70 4.b 31 Zeica Natālija 9,19 8.a
15 Vilde Helēna 9,30 4.b 32 Akula Deniss 9,19 9.b
16 Gremzde Viktorij Elīza 9,00 4.b 33 Priede Diāna 9,87 11.b
17 Beķere Gundega 9,36 5.b 34 Šteinfelde Dita 9,00 12.b

Lepojamies ar skolēnu mācību  sasniegumiem!

201 skolēns  jeb 55,8% no 2.-12.klašu audzēkņiem 1.semestri beiguši ar vidējo atzīmi 7,00 - 10,00 balles.

2.-4.klašu grupā tādi ir 70, 5.-9. klašu grupā - 93,  10.-12. klašu grupā - 38.

Izcilus sasniegumus guvuši 34 skolēni, kuru vidējā atzīme 9,00-10,00 balles.

Attachments:
Download this file (mac_rez_Isem_2016_17.xls)mac_rez_Isem_2016_17.xls[ ]51 Kb
 

postheadericon Lepojamies ar Ata panākumiem

There are no translations available.

Starptautiskās peldēšanas sacensībās Polijas pilsētā Olštinā (Olsztyn) šī gada 10. un 11. decembrī 10. b klases skolēns Atis Āre (peldēšanas trenere Jolanta Grugule) izcīnija trīs zelta medaļas individuālajos peldējumos 16-gadīgo peldētāju grupā 50 m peldējumā uz muguras (27:28), 100 m peldējumā uz muguras (1:00:90), 50 m brīvā stila peldējumā (24:26). 200 m peldējumā uz muguras ieguva ceturto vietu (2:16:30). Kopā ar Daugavpils un Jēkabpils peldētājiem izcīnīja pirmo vietu komandu 4x50m peldējuma stafetēs (1:40:81, Ata laiks 23:87). Sveicam Ati!

 

postheadericon RSU pateicība

There are no translations available.

Prieks par mūsu audzēkņu sasniegumiem un skolas darba atzinīgu vērtējumu!

 
More Articles...