Get Adobe Flash player
Home Par skolu Uzņemšana 1.klasē

postheadericon Uzņemšana 1.klasē

There are no translations available.

1) Lai pieteiktu bērnu(-s) skolā, vecāki vai likumiskie pārstāvji iesniedz noteiktas formas iesniegumu (skat. Pielikumā). Iesniegumu var iesniegt elektroniski vai klātienē.

* Saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī, vecākiem nebūs iespēja iekļūt skolas telpās. Klātienes iesniegumus pieņems skolas dežurants 1.stāva foajē. Iesniegumu pieņemšana klātienē notiks no 1. aprīļa darba dienās no plkst. 9:00 līdz 15:00.

* Elektroniski piesakoties, aizpildīto iesniegumu nosūtīt uz e-pastu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

2) 1.klasē bērns tiek uzņemts, kad vecāks pēc paziņojuma saņemšanas par bērna uzņemšanu līdz 25. augustam iesniedzis šādus dokumentus:

* medicīnisko karti 026/u;

* izziņu par apmeklēto izglītības programmu piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātajā sagatavošanā;

* pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu, ja bērns tiek uzņemts speciālās izglītības programmā vai ir ieteikti atbalsta pasākumi mācību procesā.

3) Klašu komplektēšana jaunajam mācību gadam sākas no 20.jūnija.

* Klases audzinātājs skolēnus un vecākus aicinās uz pirmo tikšanos laikā no 22.-26.augustam.

4) Skola nodrošina ar mācību grāmatām, darba burtnīcām un skolēnu apliecību.

4.1.) Nepieciešamie mācību līdzekļi:

* parastie zīmuļi, dzēšgumija, lineāls, zīmuļu asināmais, krāsu zīmuļi, penālis;

* iegādājoties skolas somu, iesakām ņemt vērā tās svaru, kā arī, vai soma palīdzēs saglabāt mācību burtnīcas un grāmatas;

* līniju (2 uzreiz būs nepieciešamas, un dažas maiņai, ja pilnas) un lielo rūtiņu burtnīcas (4 uzreiz būs nepieciešamas, un dažas maiņai) (1.-2. klasei), vāciņi.

Dizainam un tehnoloģijām, vizuālajai mākslai:

* A4 zīmēšanas bloks, aplikāciju papīrs (krāsains no abām pusēm), 2 mapes (darba lapām un viz. m. darbiem), akvareļu krāsas, guaša krāsas; dažādu izmēru otas guašai un akvareļkrāsām, palete krāsu jaukšanai, ūdens trauks, vaska krītiņi, flomāsteri, šķēres, plastilīns, līmes zīmulis, kaste piederumu salikšanai;

* nospiesti dabas materiāli (lapiņas, puķītes u.t.t.), gliemežvāciņi, sēkliņas u.c.

* mācību gada laikā, savlaicīgi ierakstot e-klasē, būs nepieciešama krāsaina dzija, tualetes papīra rullīši, papīra olu trauki, vate u.c.

Sportam:

* sporta tērps nodarbībām telpās un ārā, apavi iekštelpām un ieteicami citi apavi āra sporta nodarbībām, aizsienams auduma maisiņš.

Peldēšanai:

* peldkostīms (meitenēm) vai peldbikses (zēniem), peldcepure, čības, vēlams peldēšanas brilles, dvielis, šampūns, ziepes.

4.2) Maiņas apavi iekštelpām.

Pielikumā - Mācību plāns un Kārtība izglītojamo uzņemšanai 1.klasē