Get Adobe Flash player
Home Notikumi Folkloras kopu skate

postheadericon Folkloras kopu skate

There are no translations available.

Folkloras kopa "Tīne" Reģionālajā Piedaugavas un Vidzemes Piejūras folkloras kopu skatē iegūst 1.pakāpi!

23.februārī "Tīnes" bērni devās uz Lēdurgu. Tur norisinājās Folkloras kopu skate. Savu programmu izrādīja 12 folkloras kopas no Pļaviņām, Kokneses, Aizkraukles, Lielvārdes, Allažiem, Ropažiem, Salaspils, Smiltenes, Limbažiem, Lēdurgas, Saulkrastiem.

Skanēja dziesmas, rotaļas, danči, klausījāmies stāstus, bērni muzicēja un spēlēja spēles. Tēma šogad: skaņas, skaņu ainava.Darbojāmies arī dažādās darbnīcās - cepām rudzu pīrāgus, gatavojām svilpītes, audām un dancojām.

Tīnei - 1.pakāpes diploms! Paldies par sadarbību arī vecākiem!

Turpināsim gatavoties "Pulkā eimu, pulkā teku" sarīkojumam Zasā, 18.-19.maijā.

Inguna Žogota, folkloras kopas "Tīne" vadītāja